Úvod Novinky Plávanie: Pretekári ŠPK Kúpele Piešťany úspešní na MS v diaľkovom plávaní

Plávanie: Pretekári ŠPK Kúpele Piešťany úspešní na MS v diaľkovom plávaní

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V piatok 20. apríla sa na bratislavských Pasienkoch uskutočnili Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní v bazéne. Vo všetkých vekových kategóriach sa ich zúčastnilo 116 plavcov z 19 klubov 구글 크롬 동영상 다운로드. Športový plavecký klub Kúpele Piešťany reprezentovalo 20 plavcov a v medailovom hodnotení sa umiestnil na druhom mieste, keď cenné kovy získalo až osem plavcov web game source.

Sára Niepelová s prevahou vyhrala kategóriu 18-19 ročných dievčat na 5000 m v 국민은행 공인인증서 다운로드. sp. a splnila limit na Mastrovstvá Európy a sveta juniorov a Majstrovstvá Európy seniorov. V tej istej
kategórii sa darilo aj Zore Bogárovej, keď si vybojovala bronzovú medailu 명화 무료 다운로드.

Medzi mužmi si vyplával zlato na 5000 m v. sp. v kategórii 14 – 15 ročných Filip Lányi, ktorý dosiahol celkovo tretí čas medzi seniormi ms project 2016 한글 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Olívia Šprláková Zmorová bola najrýchlejšia na 5 km v kategórii 13 ročných žiačok a získala zlatú medailu. Hneď na druhom stupni stála za ňou naša Rebeka Buková so striebornou medailou frp-bypass.apk 다운로드.

Jakuba Jánskeho dekorovali striebornou medailou za druhé miesto
na 5 km v. sp. v kategórii 13 ročných žiakov. Oliver Švec v kategórii 12 ročných na 300 v WindowsXp Minesweeper. sp. vyplával pekné tretie miesto.

V disciplíne 3000 m v. sp. masters zlato vybojoval Pavel Škodný.

Radoslav Suchánek

REKLAMA