Úvod Novinky Plávanie: Pretekári ŠPK Kúpele Piešťany úspešní na MS v diaľkovom plávaní

Plávanie: Pretekári ŠPK Kúpele Piešťany úspešní na MS v diaľkovom plávaní

V piatok 20. apríla sa na bratislavských Pasienkoch uskutočnili Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní v bazéne. Vo všetkých vekových kategóriach sa ich zúčastnilo 116 plavcov z 19 klubov 구글 크롬 동영상 다운로드. Športový plavecký klub Kúpele Piešťany reprezentovalo 20 plavcov a v medailovom hodnotení sa umiestnil na druhom mieste, keď cenné kovy získalo až osem plavcov web game source.

Sára Niepelová s prevahou vyhrala kategóriu 18-19 ročných dievčat na 5000 m v 국민은행 공인인증서 다운로드. sp. a splnila limit na Mastrovstvá Európy a sveta juniorov a Majstrovstvá Európy seniorov. V tej istej
kategórii sa darilo aj Zore Bogárovej, keď si vybojovala bronzovú medailu 명화 무료 다운로드.

Medzi mužmi si vyplával zlato na 5000 m v. sp. v kategórii 14 – 15 ročných Filip Lányi, ktorý dosiahol celkovo tretí čas medzi seniormi ms project 2016 한글 다운로드.

Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Olívia Šprláková Zmorová bola najrýchlejšia na 5 km v kategórii 13 ročných žiačok a získala zlatú medailu. Hneď na druhom stupni stála za ňou naša Rebeka Buková so striebornou medailou frp-bypass.apk 다운로드.

Jakuba Jánskeho dekorovali striebornou medailou za druhé miesto
na 5 km v. sp. v kategórii 13 ročných žiakov. Oliver Švec v kategórii 12 ročných na 300 v WindowsXp Minesweeper. sp. vyplával pekné tretie miesto.

V disciplíne 3000 m v. sp. masters zlato vybojoval Pavel Škodný.