Úvod Kultúra Festival Lodenica sa presúva do Častkoviec a bude aj tento rok...

Festival Lodenica sa presúva do Častkoviec a bude aj tento rok trojdňový

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Festival Lodenica prináša už roky skvelé koncerty, zábavu a dokonalú festivalovú atmosféru! 23. ročník obľúbeného festivalu sa koná 26 명상 음악 mp3 다운로드. až 28. augusta 2021, ale na novom mieste! Fanúšikovia country, folkovej či rockovej piesne všetkých vekových kategórií sa tentokrát stretnú v areáli Jazdiarne Banát v Častkovciach 알뷰어 다운로드. Na festivale vystúpia country legendy Bukasový Masív, Allan Mikušek a AM Band, Pavel Žalman Lohonka, Slniečko, česká formácia Kamelot, obľúbenci Horkýže Slíže, Polemic, Arzén či Gladiátor Nenechajte si ujsť festival Lodenica 26 클리앙 윈도우10 다운로드. až 28. augusta 2021 v Častkovciach!

 „Lodeničiari, milovníci country, folku a trampskej muziky, dlho, predlho nám trvalo, kým sme sa rozhodli, kde to bude 죠죠 슈퍼 파이트 다운로드. Hľadali sme niečo, čo svojou atmosférou a miestom bude pripomínať starú Lodenicu, na ktorú ste boli zvyknutí. Lodenica 2021 sa bude konať v Častkovciach Emergency Contact Network form. Môžeme návštevníkov ubezpečiť, že Jazdiareň Banát je presne to miesto. Je to areál, kde sa deň začína výbornou country hudbou a skvelou atmosférou a večer vám dobrú noc dávajú líšky. Je to kúsok od Piešťan a čo bolo veľmi dôležité je ochota majiteľov. Budú aj iné názory, ale keď prídete, iste budete s nami súhlasiť,“ vysvetľuje dramaturg Lodenice František Grebeči.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na festivale vystúpia country legendy Bukasový Masív, Kamelot, Allan Mikušek a AM Band a Pavel Žalman Lohonka. Ďalej obľúbené slovenské kapely Horkýže Slíže, Arzén, Polemic, Slniečko, Gladiátor či Los Brados.

„Program je klasicky postavený na bardoch našej muziky, ako i na tých mladých nádejných, ale už desaťročie ostrieľaných nástupcoch ešte žijúcich hviezd. Áno, žiaľ, mnohí už odišli a hrajú v našom  lodeničiarskom nebi. A svoju muziku si tam nájdu aj deti Lodenice. Doprajme im to. Lodenica je rodinný festival a niektoré rodiny vznikli práve na festivale. Tešíme sa na vás a pozývame vás do Častkoviec. Lodenica štartuje vo štvrtok 26.8. od 18:00. Opäť po roku si zalomíme palce a s mohutným ahooooj budeme snívať a spomínať,“ teší sa na fanúšikov Lodenice František Grebeči.

TS

REKLAMA