Connect with us

Reklama

Kursalon má nové lákadlo – veľkoformátové fotografie

Published

on

Reklama

Historická sála Kursalonu dostala novú podobu. Minulý týždeň prekryli akustické panely na stenách veľkoplošné historické fotografie. Fotografie s rozmermi 4,5 x 2 m zachytávajú neexistujúcu terasu Slovana, amfiteáter i Winterovcov….

[singlepic id=9102 w=320 h=240 float=left]Oficiálne odhalenie veľkoformátových reprodukcií, ktoré vznikli špeciálnym procesom zväčšovania zo starých fotiek vo veľkosti pohľadníc, sa uskutoční na úvod plesovej sezóny, konkrétne zajtra v piatok 14.januára o 19.00 h. Historické fotografie poskytlo Balneologické múzeum v Piešťanoch a do konečnej podoby ich spracoval fotograf Fedor Nemec, ktorého autorské diela nájdete momentálne na stenách po celom objekte Kursalonu.

Reklama

Vrámci oficiálneho odhalenia podá výklad k udalostiam či motívom zachyteným na fotografiách riaditeľ Balneologického múzea Vladimír Krupa. Kursalon pripravuje pre návštevníkov pohár vína a International Jazz Piešťany vás pozýva na následný džezový koncert o 20.30 h v Art Jazz Gallery. Hrať bude Ondrej Botek Band v zložení Ondrej Botek – gitara, Roland Kánik – klavír, Marián Mišík – kontrabas, Dušan Rozemberg – bicie. Všetci sú srdečne pozvaní.

[singlepic id=9101 w=480 h=240 float=center]

Reklama

Autor: ht/ad Foto: fn

Populárne články