Connect with us

Novinky

Deti by mali rásť športovo všestranne – pomôcť im môže pohybový kurz

Published

on

Reklama

Pohybový kurz pre deti spúšťa od apríla Futbalová škola Róberta Hanka. Cieľom je deti zaujať pohybovými hrami a cvičeniami. Môžu tak rásť všestranne a rozvíjať svoje schopnosti. Zostávajú posledné voľné miesta.

Reklama

 

Kurz sa organizuje pre deti od 5 do 11 rokov. Škôlkárom, ale i starším, môže pomôcť objavovať a vyskúšať si nové zručnosti, tak aby si ich obľúbili.

Reklama

„V squashovom clube máme priestor na aktivity smerujúce ku gymnastike, atletike a raketové športy. V rámci využitia tréningov na ihrisku s umelým povrchom sa zameriavame na všeobecný rozvoj pohybu cez naháňačky, súťaže a k základnému pociťovaniu futbalovej lopty,“ približuje aktivity kurzu R. Hanko.

Pohybový kurz sa bude konať v Squash Clube na Hlbokej ulici počas jedenásti piatkov. Deti sú rozdelené do troch vekových skupín s maximálnym počtom šesť v skupine. Prihlásiť sa môžete na www.fsrh.sk, alebo telefonicky 0915 978 248.

Škôlkári si môžu vyskúšať futbal

Futbalová škola Róberta Hanka pozýva škôlkárov, chlapcov aj dievčatá, na futbalové tréningy. Konajú sa každý pondelok od 15:00, alebo od 16:00 h v Moravanoch nad Váhom a taktiež každý utorok od 16:00 h vo Veľkom Orvišti.

Príďte si užiť zábavu a radosť z pohybu pri futbale.

PR 

 

Populárne články