Úvod Aktuality Zmena času už v nedeľu. Naposledy by sa mal meniť v roku...

Zmena času už v nedeľu. Naposledy by sa mal meniť v roku 2021, rozhodol dnes europarlament

Opäť je tu zmena času zo zimného na letný. V nedeľu 31. marca si hodinky posunieme z dvoch hodín na tri. Europarlament dnes rozhodol, že naposledy by sa tak malo stať v roku 2021 백의성 연애 증후군 다운로드.

Za ukončenie striedania zimného a letného času v Európskej únii počnúc rokom 2021, ktoré napokon navrhla Európska komisia hlasovalo 410 poslancov zo 751 členov parlamentu 유튜브 url 다운로드. Proti bolo 192 poslancov. Nasledovať bude rokovanie s Radou EÚ, ktorú tvoria členské štáty. 

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

Celoeurópsky prieskum v septembri 2018 skončil tým, že 84 percent hlasujúcich si želá ukončenie striedania času ultra-high definition images. Plánovalo sa, že do apríla 2019 sa má členský štát rozhodnúť, či si ponechá stály letný alebo zimný čas.

Zmena času naposledy v roku 2021, môže však dôjsť k prieťahom

Výbor Európskeho parlamentu pre dopravu a cestovný ruch prišiel s najnovším návrhom, že v krajinách, kde sa rozhodnú pre letný čas, má dôjsť  k poslednej zmene v marci 2021 mega zip. V krajinách, kde si zvolia zimný čas, naposledy príde k posunu v októbri 2021.

Štáty EÚ majú zavedenie času koordinovať medzi sebou Olympus Guardian. V prípade, že by hrozilo, že rozhodnutia členských krajín zasiahnu do fungovania vnútorného trhu EÚ, eurokomisia môže predložiť návrh odložiť dátum uplatňovania smernice o rok a predložiť vo vzniknutom časovom priestore nový návrh. 

-th-

REKLAMA