REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dnes večer sa na Čachtickom hrade stanú skutočnými legendy o Báthoryčke. V tomto roku  však bude „úradovať“ naposledy 멘탈리스트 시즌 1 다운로드. Séria divadelných predstavení Vinná, či nevinná?  vyvrcholí v sobotu 21. augusta poslednými tromi predstaveniami.

 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Scenár večerných divadelných prehliadok podľa slov starostky obce Čachtice celý vymysleli hradní brigádnici.  „Podstatou prehliadky je predstaviť jednotlivé časti hradu a ich niekdajšie využitie Princess Maker 2 Ripin download. Herecké vstupy približujú dobu a situáciu na hrade. Vrcholom je zajatie grófky Bátoryovej a jej odsúdenie,“ približuje  Barbora Švondrková, ktorá je jednou zo spoluautoriek movie Bat. Vstupy  však nie sú historickou drámou, ale snažia sa byť i vtipnými vsuvkami prehliadky na zaujatie divákov a ich pobavenie.

Počet ľudí, ktorí sa môžu zúčastniť prehliadky je limitovaný Kamidori. Pred dvomi dňami bolo voľných už len zopár posledných miest. Ak sa vám už neušlo miesto, môžete si pozrieť atmosféru predstavení v nasledujúcom videu maple story client.

-red- Foto: FB Obec Čachtice

REKLAMA