Úvod Koktail Študenti z Nového Mesta nad Váhom zaujali Čachtickým hradom a krvavou grófkou

Študenti z Nového Mesta nad Váhom zaujali Čachtickým hradom a krvavou grófkou

REKLAMA
Knebl

Študenti SOŠ obchodu a služieb v Novom meste nad Váhom pod vedením pedagogičky Daniely Hradilekovej uspeli v súťaži Top turistická destinácia regiónu, ktorú organizuje Ministerstvo dopravy a výstavby SR v rámci výstavy Mladý tvorca 2019 v Nitre Sad song download.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Stredoškoláci pripravili projekt „Čachtice… po stopách krvavej grófky.“ Išlo o teambuildingy pre firmy z Nového Mesta nad Váhom a okolia, pričom museli splniť podmienku trvalej udržateľnosti.  Natočili video,  pripravili propagačné materiály a nacvičili krátke divadelné predstavenie na upútanie potenciálnych zákazníkov Windows 95 iso download. Porotu v Nitre zaujali a získali prvé miesto.

Po tomto úspechu boli pozvaní Ministerstvom dopravy a výstavby SR do Bratislavy na výstavu ITF SLOVAKIATOUR Bratislava 2020, kde v priestoroch národného stánku prezentovali obec Čachtice extraterritorial rights. Odbornú aj širokú verejnosť zaujali natoľko, že pokračovať v prezentácii Čachtíc, ale aj Slovenska budú na 29. ročníku  HOLIDAY WORLD 2020, ktorý sa uskutoční  v Prahe v dňoch 13.-16.02.2020 예스 파일 다운로드.

Zdroj a foto Čachtický hrad

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba