Úvod Aktuality Ako pokračuje rekonštrukcia Kolonádového mosta?

Ako pokračuje rekonštrukcia Kolonádového mosta?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mesto Piešťany zverejnilo na svojej webovej stránke správu o rekonštrukcii Kolonádového mosta. Tá sa u obyvateľov zväčša stretáva s kritikou pre jej pomalé napredovanie Eternal Light. Hovorca radnice píše, že podľa realizátora a pamiatkárov ide projekt v súlade s plánom, ako to však vidia ľudia z mestského úradu sa nedozviete namilk sikimi magician's group. Firma Swietelsky Slovakia v Piešťanoch realizuje súčasne s Kolonádovým mostom aj rekonštrukciu Krajinského mosta a schodov Domu umenia, pričom v oboch prípadoch je v sklze oproti zmluvne dohodnutým termínom Linux YouTube download.

Rekonštrukcia Kolonádového mosta, diela architekta Emila Belluša, ktorý v ankete Stavba storočia skončil na druhom mieste, začala v júni minulého roka 시민의 불복종 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Stavebné práce na obnove tejto národnej kultúrnej pamiatky sú už takmer v polovici a podľa realizátora i pamiatkárov sa projekt realizuje v súlade s platným schváleným harmonogramom zo dňa 6.6.2019, pričom ukončenie realizácie projektu je naplánované do 15 mesiacov od prevzatia staveniska original iron. Na stavenisku sú vykonávané kontrolné dni (v intervale každých 14 dní), na ktorých sa zúčastňujú okrem zhotoviteľa, stavebného a autorského dozoru i zástupcovia Krajského pamiatkového úradu v Trnave a pracovníci Pro Monumenta – prevencia údržbou,“ informovala samospráva na svojej webovej stránke java excel.

Práce na moste sa realizujú za jeho prevádzky, preto boli rozdelené do dvoch blokov. „Začalo sa na južnej strane mosta, kde bol doteraz upravovaný povrch vozovky, vystužený bol chodníkový obrubník, očistené boli steny architektúry s odhalením zvyškov pôvodného farebného prevedenia a pracuje sa na obnove strešného plášťa Mary Poppins Returns. Zábradlia z tejto strany mosta boli demontované a sú obnovované v dielni. Na spodnej strane mosta od kúpeľov sa pracuje na očistení a ochrane mostnej konštrukcie Easy Eye Carrick download. Súčasne sa v týchto dňoch začali búracie a rekonštrukčné práce v interiérových častiach mosta,“ popísali postup zástupcovia radnice. 

-red- Zdroj: www.piestany.sk

REKLAMA