Úvod Kultúra TOPFEST zverejňuje kompletný line-up, Wanastowi Vjecy ponúknu ochutnávku z pripravovaného albumu

TOPFEST zverejňuje kompletný line-up, Wanastowi Vjecy ponúknu ochutnávku z pripravovaného albumu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Najväčší rockový festival TOPFEST štartuje už o necelé dva týždne a známy je už kompletný line-up. Jeden z hlavných ťahákov festivalu, skupina Wanastowi Vjecy, zahrá nielen najväčšie pecky, ale sľubuje aj prekvapenia Free call of duty download. Českí rockeri aktuálne chystajú nový album, na ktorý už nahrali veľa úplne nových songov. Fanúšikovia sa môžu tešiť, že na TOPFEST-e dostanú ochutnávku v poradí už 11-ho CD úspešnej skupiny 수련충 다운로드. S Wanastowkami si však budú spievať aj ich hity „Sbírka zvadlejch růží“, „Tak mi to teda nandey“, „Bedna od whisky“ a ďalšie. Užite si trojdňovú rockovú akciu, TOPFEST sa začína už 30 Greatest King of DodonPachi. júna.

MArtin Weleba_3_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na TOPFSET mieri legenda česko-slovenskej rockovej scény 기획안 양식 다운로드. Wanastowi Vjecy bezpochyby patria k tomu najlepšiemu, čo sa na tomto poli urodilo. „Budeme hrať najväčšie pecky, ale privezieme so sebou aj nejaké prekvapenia qt creator 다운로드. Na tento rok chystáme nový album, na ktorý už máme pripravených kopec super songov. Možno vám dáme aj nejakú ochutnávku,“ sľubuje líder kapely Wanastowi Vjecy Robert Kodym n player.

4_resize

Pražskí rockeri hviezdia na hudobnej scéne neuveriteľných 28 rokov movie Hitman. Pripravovaný album je už ich 11-ty, pričom z doterajších desiatich kapela predala vyše 500 tisíc kusov. „Na TOPFEST jazdíme veľmi radi a to najmä kvôli atmosfére nabitej energiou 지질도 다운로드. Letné festivaly majú všeobecne neopakovateľnú atmosféru, rovnako ako my sme neopakovateľní. Kontakt s publikom je pre nás veľmi dôležitý, všetko čo sa tam odohráva je vlastne naše spoločné konanie Download The Antoinemovie Movie. Celé leto sa chystáme hrať na sto percent, zastavíme sa až v septembri, keď pôjdeme do štúdia nahrať nový album,“ dodáva s úsmevom Robert Kodym Download better translators.

2_resize

Wanastowi Vjecy sa sformovali ešte v 80-tych rokoch. Najskôr inklinovali k punku, potom sa žánrovo posunuli viac k rocku. Kapelu okolo charizmatického speváka a gitaristu Roberta Kodyma dnes tvoria aj gitarista Tomáš Vartecký, hráč na bicie Štěpán Smetáček a basgitarista Radek Havlíček.

„Wanastovky patria jednoznačne k legendám česko-slovenskej scény a sme radi, že sa na TOPFEST-e takisto predstavia. Toho roku sme pripravili naozaj skvelý program, na pódiu sa budú striedať fantastické kapely z celého sveta – od na Slovensku menej známej rockovej scény z Ruska, cez fínskych metalistov, až po super kapely z Ameriky,“ uzavrel organizátor TOPFEST-u Dušan Drobný.

Martin Weleba_2_resize

Najväčší rockový festival TOPFEST sa na Letisku v Piešťanoch začína 30. júna a potrvá do 2. júla. Už poznáme kompletný line-up. Okrem kapely Wanastowi Vjecy vystúpi aj americká blues-rocková skupina Rival Sons, švédski rockeri Europe, nemeckí Guano Apes, ruská kapela Slot, britskí The Darkness, glam metalová kapela z Fínska Reckless Love, česká legenda Kabát, americká kapela Puddle of Mudd, britskí punkeri UK Subs, česká kapela Chinaski, slovenské Horkýže Slíže, Desmod, Inekafe, Zóna A, Slobodná Európa, Walda Gang, The Paranoid, Wasabi Cirkus, Hash, Mad Dog X, Kvety v podpaží a ďalší umelci.

Topfest program A stage_resize

Program B stage_resizeTopfest-A4

-Zdroj:www.propagandahouse.sk/Foto: Martin Weleba a Topfest-

REKLAMA