Úvod Kultúra Topfest kvôli koronavírusu presunuli na rok 2021

Topfest kvôli koronavírusu presunuli na rok 2021

REKLAMA

Organizátori oznámili, že podujatie sa v júni neuskutoční. Vstupenky zostávajú v platnosti aj na budúci rok.

Hudobný festival sa mal konať 26 java 1 7 jdk 다운로드. a 27. júna v areáli Zelená voda pri Novom Meste nad Váhom. Ako headlinera tohto ročníka organizátori oznámili kanadskú rockovú kapelu SUM 41 Xenonia 3. Jej fanúšikovia ju však v plánovanom termíne neuvidia.

REKLAMA
PN Taxi
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

„Vieme, že ste sa rovnako ako my tešili na leto plné hudby a zábavy. Festival sme pripravovali s nadšením, že vám opäť prinesieme skvelé hudobné zážitky 무한도전 473회 다운로드. Kvôli pandémiu však nemôžeme teraz festival bezpečne usporiadať, a tak nám neostáva nič iné, len sa s touto situáciou vyrovnať ako mnoho ďalších festivalov v Slovenskej republike a na celom svete.“ uvádza v oficiálnom stanovisku festivalový tím 젠 메이트 다운로드.

Usporiadatelia dodali, že už teraz pracujú na presune programu na budúci rok a dúfajú, že sa im podarí pritiahnuť všetkých sľúbených účinkujúcich website.

„Lístky, ktoré ste si zakúpili na rok 2020 automaticky platia budúci rok. Tiež by sme vás chceli poprosiť, pokiaľ je to možné, aby ste lístky nevracali, ale nechali si ich, čím zároveň podporíte festival v týchto ťažkých časoch,“ dodali organizátori.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA