Úvod Kultúra Slniečko zahrá v Sokolovciach, ale nie v blázinci

Slniečko zahrá v Sokolovciach, ale nie v blázinci

REKLAMA

Kombinácia rocku, folku, punku, prvky world music a osobité texty zaznejú v obci, ktorá je dejiskom jedného z najväčších hitov kapely 이클립스 메이븐 다운로드. Ty skončíš v Sokolovcách v blázinci zahrá a zaspieva partia okolo Petra Remiša 9. júna v Budvar Aréne.

[singlepic id=29374 w=320 h=240 float=right]Kapela sa počas takmer tridsiatich rokov svojho fungovania stala skutočnou legendou a o dobre naladených fanúšikov nemá núdzu fastboot 다운로드. Často sa stáva, že kto zaváha sa na ich koncert ani nedostane. Zvyčajne je totiž vypredané.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Lístky sú v predpredaji už teraz 구글 크롬 설치파일 다운로드. Stoja 3 eurá a zoženiete ich na Obecnom úrade v Sokolovciach, v Saint Tropez bare na ratnovskej strane Sĺňavy a samozrejme v Budvar Aréne v Sokolovciach 고속도로 표지판 다운로드.

Budvar Aréna, kde sa koncert uskutoční, sa môže pochváliť špeciálnym výčapným zariadením, ktoré zaručuje najlepšiu kvalitu piva legal copper code. Čapujú 10 a 12 stupňový Budějovický Budvar. Koncert bude na terase, kde môžu fanúšikovia Slniečka ochutnať klobásky pečené na čiernej variante tohto piva 팔라 독 버그 판 apk 다운로드. Labužníkov poteší aj dobrý guláš.

Pozrite si archívne video Ty skončíš v Sokolovcách v blázinci:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=awAZosgiybY[/youtube]

(pr)

REKLAMA