Úvod Kultúra Slniečko zahrá v Sokolovciach, ale nie v blázinci

Slniečko zahrá v Sokolovciach, ale nie v blázinci

Kombinácia rocku, folku, punku, prvky world music a osobité texty zaznejú v obci, ktorá je dejiskom jedného z najväčších hitov kapely 이클립스 메이븐 다운로드. Ty skončíš v Sokolovcách v blázinci zahrá a zaspieva partia okolo Petra Remiša 9. júna v Budvar Aréne.

Kapela sa počas takmer tridsiatich rokov svojho fungovania stala skutočnou legendou a o dobre naladených fanúšikov nemá núdzu fastboot 다운로드. Často sa stáva, že kto zaváha sa na ich koncert ani nedostane. Zvyčajne je totiž vypredané.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba

Lístky sú v predpredaji už teraz 구글 크롬 설치파일 다운로드. Stoja 3 eurá a zoženiete ich na Obecnom úrade v Sokolovciach, v Saint Tropez bare na ratnovskej strane Sĺňavy a samozrejme v Budvar Aréne v Sokolovciach 고속도로 표지판 다운로드.

Budvar Aréna, kde sa koncert uskutoční, sa môže pochváliť špeciálnym výčapným zariadením, ktoré zaručuje najlepšiu kvalitu piva legal copper code. Čapujú 10 a 12 stupňový Budějovický Budvar. Koncert bude na terase, kde môžu fanúšikovia Slniečka ochutnať klobásky pečené na čiernej variante tohto piva 팔라 독 버그 판 apk 다운로드. Labužníkov poteší aj dobrý guláš.

Pozrite si archívne video Ty skončíš v Sokolovcách v blázinci:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=awAZosgiybY[/youtube]

(pr)

REKLAMA