Úvod Kultúra Neznámi priviezli z Českej republiky ďalšie ocenenie

Neznámi priviezli z Českej republiky ďalšie ocenenie

REKLAMA

Po vlaňajšom zisku Ceny Michala Tučného a úspechu na legendárnom festivale Porta v roku 2009 dostala country kapela Neznámi certifikát Association For Main Scene Of Country Music source of html. Toto ocenenie prebrali počas uplynulého víkendu z rúk prezidenta asociácie na festivale Starý Dobrý Western na priehrade Bystřička pri Vsetíne Power Mill 2012 Download.

„Vďaka tomu sme sa zaradili do spoločnosti takých hviezd ako Pavel Bobek, Robert Křesťan a Michal Tučný, oni sú totiž tiež držiteľmi tohto certifikátu,“ vysvetlil spevák Jaroslav Šimo Seongju video. Odborníci i poslucháči chvália kapelu Neznámi najmä preto, že skladby žánru country interpretuje hlavne v slovenčine.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

Neznámi zahrali v piatkovom programe festivalu počas country bálu spolu s domácou kapelou Gympleři a v sobotňajšom programe mali samostatný koncert, počas ktorého prevzali ocenenie Windows 10 .net framework 3.5. Po vystúpení ich v ten deň čakali ešte vystúpenia na najväčšom slovenskom country festivale Country Fest Rozmarín Terchová a večer na festivale Country Tužina Healthcare.

Autor: sj Foto: Robert Loukota

REKLAMA