Úvod Kultúra Na streche hrali Neznámi

Na streche hrali Neznámi

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ako na streche Piešťan sa cítili členovia kapely aj ich fanúšikovia, ktorí prišli na unplugged koncert do kaviarne Seldo na terase hotela Pavla wbfs 다운로드. Výhľad na Kúpeľný ostrov, Váh, Sĺňavu aj časť centra si vychutnávali spolu s dobrou hudbou. Počuť ju bolo až dole na pešiu zónu, a tak sa k milovníkom country pridalo aj niekoľko náhodných okoloidúcich Emergency mp3 download.

[singlepic id=16683 w=320 h=240 float=right]„Neznámi sú podľa mňa najlepšou slovenskou country kapelou,“ povedal na úvod organizátor koncertu Ivan Cali Podolský a všetkých pozval na FestDobréBohunice, kde budú jeho obľúbenci jednou z hlavných hviezd 간단한 게임 다운로드. Cali zaspomínal aj na nedávny krst ich Promo CD. Krstilo sa šošovicou, aby kapela dostala dobrý vietor do plachiet.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

[singlepic id=16684 w=320 h=240 float=left]Na akustické vystúpenia nie sú Neznámi podľa speváka Jara Šima zvyknutí Download the 10-year financial statement. „Aspoň budeme konečne počuť, ako spievame,“ smial sa pred prvou skladbou. Nakoniec však malo toto „odpojené“ hranie u obecenstva obrovský úspech 반헬싱 다운로드. Dokonca sa na terase aj tancovalo. Krátko pred zotmením si diváci vyžiadali ešte niekoľko prídavkov, a tak odzneli aj skladby Michala Tučného web-Korean drafter. Práve cenou nesúcou jeho meno sa môžu Neznámi pýšiť.

„Dúfajme, že sa z country večerov na terase kaviarne Seldo stane tradícia,“ povedal na záver koncertu Ivan Cali Podolský Tomcat mass file.

[youtube width=“522″ height=“350″]http://www.youtube.com/watch?v=SVEXRsVsIdY[/youtube]

[nggallery id=937]

Autor: Martin Palkovič

„Dúfajme, že sa z country večerov na terase kaviarne Seldo stane tradícia,“ povedal na záver koncertu Ivan Cali Podolský 모바일 댄싱오니 다운로드.

„Dúfajme, že sa z country večerov na terase kaviarne Seldo stane tradícia,“ povedal na záver koncertu Ivan Cali Podolský.

REKLAMA