Úvod Kultúra Festival Pohoda presunuli, Grape má malú nádej

Festival Pohoda presunuli, Grape má malú nádej

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Návštevníci festivalu Pohoda sa na trenčianskom letisku stretnú až v júli 2021. Organizátori festivalu Grape následne informovali, že prípravy zatiaľ prebiehajú bez zmien 유니코드 다운로드. Definitívne rozhodnutie oznámia do konca mája.

„Presun Pohody na rok 2021 považujeme po konzultáciách so špičkovými epidemiologičkami za nevyhnutný Download Acronis 2018. Veríme, že opatrenia sa budú čoskoro zmierňovať, určite sa ale nebudú týkať udalostí s vysokou návštevnosťou, akou je náš festival. Sme v kontakte s kolegami zo zahraničia, podobný vývoj sa dá očakávať aj v iných krajinách,“ uvádza festivalový tím v tlačovej správe lg 유심 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Viacerí interpreti z tohto ročníka potvrdili, že na trenčianske letisko prídu o rok. Sú mezi nimi The Libertines, Metronomy, Wolf Alice, Archive, black midi, Shame, Kokoroko, Marina Satti & Fonés, Black Country a ďalší Hancom Office 2007.

Grape by sa mal v auguste konať na piešťanskom letisku posledný raz. „My samozrejme celú situáciu okolo pandémie sledujeme a konzultujeme aj s ďalšími festivalmi v Európe 나쁜녀석들 악의도시 다운로드. Tá nie je dobrá, ale vzhľadom k tomu, že nikto teraz netuší, čo bude v auguste, stále živíme malú nádej,“ oznámili usporiadatelia.

Prípravy 11. ročníka festivalu Grape pokračujú. „Čas na konečný verdikt máme minimálne do konca mája, ale o všetkom aj tak pravdepodobne rozhodne vláda a krízový štáb, takže to nemáme vo vlastných rukách,“ dodali organizátori.

Grape sa mal v auguste s piešťanským letiskom rozlúčiť. Medzi interpretmi, ktorých mená boli doteraz zverejnené sú napríklad Foals, Daughter a Nothing But Thieves.

Zdroj: Tlačová správa – Pohoda / Grape

REKLAMA