Úvod Kultúra Topfest zatiaľ nezrušili, čakajú na vyjadrenie úradov

Topfest zatiaľ nezrušili, čakajú na vyjadrenie úradov

REKLAMA
Skola Rakovice


Podľa organizátorov festivalu je veľmi pravdepodobné, že Topfest sa tento rok neuskutoční. Čakajú na oficiálne stanovisko úradov a fanúšikom ďakujú za podporu 미니언 즈 파라다이스 다운로드.

Headlinerom 17. ročníka festivalu Topfest má byť kanadská rocková kapela SUM 41, usporiadatelia tiež ohlásili vystúpenia slovenských legiend – na Zelenej vode mali tento rok zahrať Tublantaka, Vašo Patejdl, Hex aj IMT Smile 히오스 백그라운드 다운로드. Zatiaľ nie je isté, či sa plánované koncerty uskutočnia.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Momentálne je situácia zložitá ako pre nás samotných organizátorov, tak i pre hudobníkov a ďalších pracovníkov z tejto oblasti 넥서스5x 유심 다운로드. Pracujeme s rôznymi možnými scenármi, avšak konečné stanovisko vám zatiaľ ešte nevieme poskytnúť, pretože čakáme na oficiálne vyjadrenie Vlády Slovenskej republiky a Úradu verejného zdravotníctva SR 다음 동영상 다운로드. Navyše, dotýka sa nás aj vývoj situácie v ďalších štátoch a otvorenie hraníc, keďže množstvo interpretov na našom festivale je zo zahraničia a ich účasť je tak otázna,“ oznámili organizátori Topfestu 범죄 도시 다운로드.

V prípravách 17. ročníka pokračujú, aj keď je podľa nich veľmi pravdepodobné, že sa koncom júna neuskutoční. „Majte prosím ešte chvíľu strpenia a dajte nám priestor a čas, kým sa v dohľadnej dobe nevrátime s ďalšími, zrejme konečnými, informáciami,“ odkázali fanúšikom, ktorým zároveň poďakovali za podporu a prisľúbili, že ďalší Topfest bude nezabudnuteľný.

-mp-

REKLAMA