Úvod Aktuality PNky.sk a zpiešťan.sk budú spolupracovať

PNky.sk a zpiešťan.sk budú spolupracovať

REKLAMA

Prepad príjmov z reklamy v súvislosti aktuálnou situáciou spôsobuje problémy malým i veľkým médiám. V reakcii na mimoriadnu situáciu sa regionálne portály PNky.sk a zpiešťan.sk dohodli na spolupráci wechat pc버전 다운로드. Budú koordinovať publikovanie článkov a inzerenti získajú reklamný priestor za výhodnejších podmienok.

Pandémia ochorenia Covid-19 zapríčinila zmeny na celosvetovej úrovni, ale aj v živote každého z nás Monster Hunter. Veríme, že všetko zlé je na niečo dobré, a že aj kríza nás môže posilniť. Preto sme sa na mimoriadnu situáciu rozhodli reagovať spoluprácou, ktorá by nám mala pomôcť prekonať ťažké časy a priniesť nové príležitosti Mount & Blade ne mode.

REKLAMA
Chlapci na panvici
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

Obsah portálu PNky.sk sa bude zameriavať viac na širší región, zatiaľčo na zpiešťan.sk nájdete informácie o dianí v samotnom meste I'm a natural personed the prequel. Konkurenciu nahrádzame koordináciou s cieľom prinášať čitateľom aj naďalej bezplatné spravodajstvo. To sa dá len vďaka inzerentom, ktorí získajú reklamný priestor výhodnejšie 진격의거인 2기 1화 다운로드. Vďaka spoločným balíkom reklamných bannerov dostanú partneri možnosť s rovnakým rozpočtom osloviť viac potenciálnych zákazníkov.

V boji proti následkom nečakanej pandémie sa spájajú jednotlivci aj firmy po celom svete. Našim cieľom je ukázať, že spolupráca je tým správnym riešením a veríme, že po kríze budeme môcť prispieť k rastu lokálnej ekonomiky.

Martin Palkovič, Tomáš Hudcovič

REKLAMA