Úvod Novinky Havranov v tréningu nezastavila ani korona kríza

Havranov v tréningu nezastavila ani korona kríza

REKLAMA
Skola Rakovice

Hokej je kolektívny šport, a tak dlhodobá individuálna príprava doma nie je pre hokejistov dostatočná. Preto sa vedenie HK Havrani rozhodlo konať 빨간약 다운로드.

Od budúceho týždňa poskytne svojim zverencom možnosť online interaktívneho tréningu s trénermi 언터처블 영화 다운로드. Tréning bude prebiehať online, ale komunikácia bude obojstranná a preto bude mať tréner možnosť viesť svojich zverencov. Jedná sa o fázu letnej prípravy ktorá je pre hokejistov veľmi dôležitá Two Heart2.

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Kondícia a práca s hokejkou sú činnosti, ktoré sa trénujú aj mimo ľadu, takže momentálna situácia nijako nenarúša harmonogram prípravy 청년경찰 다운로드. Tréningy sa budú uskutočňovať 3-krát do týždňa počas pracovných dní (pondelok, stredu a piatok).

Ako bonus si tréneri pripravili aj video tréningy, ktoré natočili vopred turbo vpn. Video tréningy doplnia tréningové jednotky v utorok a štvrtok. Takže všetci Havrani majú o kvalitný tréning postarané.

Video tréning má dve časti. Prvá je hokejová, ale druhá časť je s kondičným trénerom a preto ju môžu využiť aj iné športové kluby. Video tréningy budú zverejnené na sociálnych sieťach HK Havrani.


TS HK Havrani

REKLAMA