Úvod Koktail Sofia Tureková predviedla svoje návrhy na Bratislavských módnych dňoch

Sofia Tureková predviedla svoje návrhy na Bratislavských módnych dňoch

REKLAMA
HA PN

Bratislavské módne dni ponúkli v uplynulom týždni v priestoroch Refinery Gallery diela popredných slovenských návrhárov, dvanásty ročník bol opäť bohatý na originalitu a jedinečnosť 사탄의인형 2019 다운로드. Svoje modely ne mólach predviedla aj víťazka súťaže Nové tváre módnej scény z roku 2015, aktuálne už etablovaná návrhárka, Sofia Tureková 연애의 맛 6회 다운로드. Piešťanská módna dizajnérka predviedla exkluzívne návrhy z kolekcie SOF.T, ktorú pripravuje pre rok 2018. Organizátorku podujatia Máriu Rehákovú jej prítomnosť potešila, rovnako ako to, že sa jej podarilo zažiariť na jesennom týždni módy v New Yorku a v súčasnosti patrí k talentom slovenskej scény Greek Bible.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

„Bratislavské módne dni sú mojou srdcovkou, tým, kde som začínala Download the Corporate Bank app. Preto som sa rozhodla predviesť časť z mojej novej kolekcie, ktorú som doposiaľ ešte nikde nepredstavila,“ povedala k podujatiu Sofia Tureková visual studio 2019 무료 다운로드.

Sofia Tureková navštevovala Strednú umeleckú školu v Trenčíne, kde študovala odbor odevný dizajn, neskôr sa ocitla v kanadskom Ontariu aj v britskom meste Saint Martins ssl 다운로드. Počas tohtoročného leta vystavovala šaty a doplnky z kolekcií Ornament, Optimista, i Metamorfózy v priestoroch Magna Gallery.

Hlavnou myšlienkou projektu Bratislavské módne dni je podpora mladých módnych tvorcov, no tiež etablovaných módnych návrhárov, či poskytnutie možnosti prezentovať svoje kolekcie spolu so zahraničnými módnymi návrhármi na jednej scéne Download bootsect.exe.

Neodmysliteľnou súčasťou jesennej časti je projekt Nové tváre módnej scény, ktorý aj dnes spoznal svojho víťaza. Stala sa ňou absolventka Slovenskej technickej univerzity, Zarina Šimkovičová, ktorá síce štúdium nevenovala móde, ale svojou kolekciou očarila natoľko, že u odbornej poroty získala jednoznačné prvé miesto 101 Dalmatian downloads.

-red/Zdroj: Bratislavské módne dni, zenskyweb.sk, Sofia Tureová/Foto: Ramon Lesko – zenskyweb.sk-

REKLAMA