Úvod Kultúra Z New Yorku do rodného mesta: Sofia Tureková predvedie svoje modely v...

Z New Yorku do rodného mesta: Sofia Tureková predvedie svoje modely v galérii

 

Piešťanka Sofia Tureková si v roku 2015 odniesla palmu víťazstva v súťaži Hľadáme nové tváre módnej scény, ktorá je pravidelnou súčasťou Bratislavských módnych dní 또 오해영 2회 다운로드. Ako jednu z hlavných cien získala možnosť predstaviť svoju kolekciu na Slovak Fahion Night v New Yorku. Titul obhájila a znovu zažiarila na Bratislavských módnych dňoch jar/leto 2016, ktoré sa konali od 13 에버레스트 다운로드. do 15. apríla v hoteli Double Tree by Hilton. Na jesennom newyorskom týždni módy sa potom minulý rok mladá slovenská návrhárka predviedla dielami z kolekcií Optimista a Metamorfózy, s ktorými si získala publikum i odbornú verejnosť 퀵타임 플레이어 다운로드. Výber z doterajšej tvorby po prvý raz uvedie vo svojom rodnom meste – už v piatok 9. júna o 18,00 h slávnostne otvorí výstavu v Magna gallery na Teplickej ulici s názvom SOF.T 라이트룸6 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Pod touto značkou študentka renomovanej umeleckej vysokej školy Saint Martins vo Veľkej Británii aj tvorí a portfólio jej modelov nájdete na interneovej stránke www.sofiaturekova.com future section on the other side of the border. Pre návštevníkov Magna gallery chystá Sofia ukážky vybraných modelov z úspešných kolekcií. Kurátorom výstavy SOF.T je známy piešťanský architekt Bohuslav Pernecký a vidieť ju môžete až do 4 Free nursery rhyme download. júla tohto roku.

Úspechy mladej návrhárky si všimli aj v slovenskom rozhlase, kde v relácii Naši a svetoví, pozvala poslucháčov aj na svoju prvú výstavu v Piešťanoch Download the business registration card.

-red-, Zdroj a foto: Sofia Tureková, www.magnagallery.sk 시사기획 창 다운로드. Článok obsahuje reklamné údaje.

Čítajte tiež:

http://www.pnky.sk/aktuality/piestanska-dizajnerka-sofia-turekova-zaziarila-v-new-yorku/

http://www.pnky.sk/koktail/sofia-turekova-opat-vitazne-na-bratislavskych-modnych-dnoch-s-novou-kolekciou-optimista/

http://www.pnky.sk/koktail/piestanka-sofia-turekova-novou-tvarou-modnej-sceny-s-kolekciou-pojde-do-new-yorku/

 

 

REKLAMA