V sobotu 21. októbra sa na kopci Ahoj konali Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v lyžovaní na tráve. V disciplínach slalom a obrovský slalom súťažili dve desiatky lyžiarov z celého Slovenska, ale i Čiech a Rakúska Word style download. Lyžiari boli zaradení do šiestich vekových kategórií. Pretekárom aj organizátorom súťaže komplikovala prácu hustá hmla a vytrvalý dážď adobe acrobat x pro 한글.

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska sa mali pôvodne konať 23. septembra, pre nepriaznivé počasie však boli presunuté na október 그들만의 월드컵 다운로드. Domácim súťažiacim sa na hornom svahu Ahoja darilo. Bananec Alex Jánoška v kategórii U16 (starší žiaci) skončil na 1. mieste, rovnako sa podarilo v kategórii U16 (staršie žiačky) zvíťaziť krajanke Vanese Drahovskej One-touch download. Spomedzi Piešťancov na 2. mieste v kategórii U12 (predžiačky) skončila Sára Gavalierová, v kategórii seniorov zvíťazil dlhoročný lyžiar Ľubomír Masár steelheart 다운로드.