Úvod Novinky Jesenný beh sa vydaril, bežci napriek dažďu rozdávali úsmevy

Jesenný beh sa vydaril, bežci napriek dažďu rozdávali úsmevy

REKLAMA
GM Dental Zubar

Počas sobotňajšieho sychravého dopoludnia sa pri bufete Dino stretli priaznivci behania, aby si zmerali sily, zašportovali a užili si spoločnosť podobne naladených ľudí ShadowGun. On Semiconductor Jesenný beh okolo Sĺňavy síce prilákal menej bežcov ako po uplynulé roky, napriek dažďu sa však vydaril a športovci sa s poveternostnými podmienkami vysporiadali s úsmevom orbit or beat 다운로드. Okolo Sĺňavy najrýchlejšie prebehol Tomáš Skala zo „Záhoráckého friškého týmu“, medzi ženami bola najlepšia Elena Svitková Download the day you accidentally found it. Podujatie organizovalo občianske združenie Sĺňava Piešťany spolu s Atletickým oddielom TJ Družba Piešťany a spoločnosťou ON Semiconductor Spider Lily.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba

Na dvanásť kilometrovú trať sa vydalo dohromady sedem štafiet, 15 žien, 30 mužov a na krátkom úseku si zasúťažila približne tridsiatka žiakov a predškolákov Spigot. Usporiadatelia okrem víťazov jednotlivých kategórií venovali špeciálne ocenenia aj najstaršiemu bežcovi 73-ročnému Jánovi Klimekovi z Čachtíc, ktorý sa behu okolo Sĺňavy zúčastňuje pravidelne 초무투전 다운로드. Cenu dostal aj slovenský paralympionik Branislav Jakubec, ktorý sa behu zúčastnil na špeciálne upravenom vozíku.

Kategórie:
(Celkové výsledky doplníme po ich zverejnení)

Muži A – do 39 rokov1 러스티 레이크 파라다이스 다운로드. Tomáš Skala/ZFT Senica, AK Junior Holíš – 0:43:06
2. Michal Polačik/Madunice – 0:44:11
3. Ján Bellay/Skalica – 0:46:20

Muži B – 40-49 rokov1 네이버 야구 다운로드. Pavol Žažo/Drvička 52% Prašník – 0:44:03
2. Pavol Kyselica/Bánovce nad Bebravou – 0:47:29
3. Marek Baráth/Tajná – 0:49:06

Muži C – nad 50 rokov1 Filezilla Hangul file. Peter Pavol/AŠK Spišská Nová Ves – 0:52:26
2. Peter Ondrejička/Modra – 0:52:42
3. Tibor Šír/Trenčianska Teplá – 0:53:06

Ženy (bez rozlíšenia veku)1 오렌지캬라멜 다운로드. Elena Svitková/Minimon – 0:54:32
2. Gabriela Stoneková/Minimon – 0:58:56
3. Andrea Orihelová/OBS Drahovce – 0:59:47

Štafety1. Gomola – Babulík/Družba Piešťany – 0:46:08
2. Blažo – Mesíček/Horné Orešany – 0:46:54
3. v pohode/Prievidza + Stará Turá – 0:50:30

Kategória: predškoláci (2010 a mladší) – dĺžka trate: 100metrov
Dievčatá
1. Martina Moravcová
2. Anna Bíliková
3. Dominika Jankovičová
4. Adela Haydenová
5. Anna Mária Shott
6. Dominika Baráthová
7. Aneta Shott
8. Ella Ander

Chlapci
1. Denis Sýkora
2. Tobias Čuvala
3. Peter Šmidt
4. Alex Tupý
5. Marko Baráth
6. Matias Čuvala

Kategória: najmladší žiaci – ročník nar. 2005 až 2009
Chlapci
1. Richard Haberern
2. Matúš Kubala
2. Adam Jurčík
4. Adam Zetocha
5. Daniel Malý

Dievčatá
1. Megan Čuvalová
2. Zuzana Viktória Neumair
3. Lujza Seitlerová


-lt-

REKLAMA