Úvod Aktuality V Hlohovci chystajú blokádu mosta, chcú ukázať budúcim županom, aký problém majú...

V Hlohovci chystajú blokádu mosta, chcú ukázať budúcim županom, aký problém majú vyriešiť

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Vo štvrtok 26. októbra chystajú v Hlohovci blokádu mosta cez rieku Váh. Jej iniciátormi sú nezávislí kandidáti na posty poslancov Trnavského samosprávneho kraja Karol Babic, Stanislava Brestovanská a Patrik Voltmann, podporujúci kandidáta na post župana Jozefa Viskupiča Windows 10 kn download. Most plánujú zablokovať od 16:00 h na 15 minút.

„Už máme dosť čakania v kolónach pred Hlohovcom TomFile! Terajší župan do Hlohovca už ani netrafí, asi sa mu nechce stáť v tej zápche. Nebudeme ďalej čakať, kedy sa Trnavská VÚC začne vážne zaoberať dopravným kolapsom pred Hlohovcom na ceste, ktorú spravuje. Chceme zmenu v Trnavskej VÚCke, aj preto chceme vymeniť súčasných poslancov aj župana Youtube 2160p. A teraz je ten správny čas pripomenúť všetkým kandidátom na trnavského župana, že súčasťou župy sme aj my, Hlohovčania,“ vyjadrili sa organizátori blokády, ktorí chcú takto ukázať budúcim županom, že musia vyriešiť aj tento problém dvd shrink 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Cesta pred mostom v Hlohovci sa upcháva vozidlami najmä ranných a popoludňajších špičkách, kedy sa v smere od Trnavy vznikajú dlhé kolóny Millennium Gymnastics Download.

V minulosti vedenie mesta Hlohovec chcelo vybudovať dočasný montovaný most typu Bailey Bridge, ktorý mal byť vyhradený len pre osobné autá, cyklistov, chodcov, zámer však realizovaný nebol microsoft office 2019.
-red- Foto: FB Fraštačania

REKLAMA