Úvod Koktail Prírodný staviteľ, ktorý považuje hlinu za zázračný materiál

Prírodný staviteľ, ktorý považuje hlinu za zázračný materiál

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Prv než sa Martin Křen z Moravian nad Váhom stal prírodným staviteľom, prešiel kľukatou cestou od predajcu obkladov z PVC cez kuchára v Anglicku či stredného manažéra vo veľkej korporácii 열혈강호 549화 다운로드. Napokon si ho však remeslo predsa len našlo a dnes sa už vyše dvoch rokov venuje práci s hlinenými omietkami, pričom začína aj s výstavbou slamených domov 메이크업 다운로드.

1-23-840x560[1]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Hlina je preňho dokonalým materiálom, ktorý je navyše mimoriadne ekologický office professional plus 2010. Okrem remeselnej práce však pôsobí aj ako poradca pre všetkých, ktorí sa chcú sami podieľať na stavbe alebo rekonštrukcii svojho domu z prírodných materiálov 한게임 섯다 다운로드.

„Rád spolupracujem s každým, kto má chuť stavať svojpomocne, pretože si myslím, že do výstavby takéhoto domu by sa mal osobne zapojiť aj jeho majiteľ 스타크래프트2 무료 다운로드. Ochotne prídem za zákazníkmi a ukážem im, čo a ako.“ V prípade slamených domov totiž stavba na kľúč nie je vhodným riešením. „Slama je rozmanitý a doslova divoký materiál, preto potrebujem, aby bol zákazník so mnou a spoločne všetko vyriešime krok po kroku. Niekedy je to krivá stena, inokedy je potrebné zistiť, kadiaľ pôjdu rúrky, alebo nám doručili iné balíky, než aké sme objednali,“ vymenúva problémy, ktoré môžu pri stavbe nastať…

Pokračovanie článku na magazíne Sóda Gungon January.

REKLAMA