Úvod Bleskovky Na Šalande horelo

Na Šalande horelo

REKLAMA

V stredu 16. októbra v ranných hodinách videli Piešťanci od polikliniky a zo sídliska Adam Trajan šľahať veľké plamene od diaľnice, zhruba z miest, kde sa nachádza odpočívadlo Piešťany Download 3D Driving Class. Nehorelo však na diaľnici ani na odpočívadle. V lokalite nazývanej Šalanda horel stoh slamy.

Ilustr 나의 소녀시대 ost 다운로드. foto

 

REKLAMA
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger

„Hasiči z Piešťan boli vyslaní k požiaru stohu slamy krátko pred piatou. Po príjazde hasičov na miesto udalosti bol stoh z polovice zachvátený požiarom Forticlient VPN. Na lokalizáciu a likvidáciu boli nasadené tri útočné prúdy. Pri požiari nebola žiadna osoba zranená. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania movie yeodo. Následkom požiaru vznikla majiteľovi stohu priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 3 500,- Eur. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan a členovia DHZO Veľké Kostoľany a Vrbové,“ informovala Júlia Kedrová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave jboss 6 다운로드.

Požiar riešila aj polícia. Podľa vyjadrenia Martiny Kredatusovej, hovorkyne KR PZ v Trnave, bolo súvislosti s požiarom začaté trestné stíhanie z prečinu poškodzovania cudzej veci a policajti vyšetrujú okolnosti, za akých k požiaru prišlo 위닝2020 다운로드.
-red- Ilustr. foto: -vv-

REKLAMA