Connect with us

Bleskovky

Na Šalande horelo

Published

on

Reklama
Reklama

V stredu 16. októbra v ranných hodinách videli Piešťanci od polikliniky a zo sídliska Adam Trajan šľahať veľké plamene od diaľnice, zhruba z miest, kde sa nachádza odpočívadlo Piešťany. Nehorelo však na diaľnici ani na odpočívadle. V lokalite nazývanej Šalanda horel stoh slamy.

Ilustr. foto

 

„Hasiči z Piešťan boli vyslaní k požiaru stohu slamy krátko pred piatou. Po príjazde hasičov na miesto udalosti bol stoh z polovice zachvátený požiarom. Na lokalizáciu a likvidáciu boli nasadené tri útočné prúdy. Pri požiari nebola žiadna osoba zranená. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Následkom požiaru vznikla majiteľovi stohu priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 3 500,- Eur. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan a členovia DHZO Veľké Kostoľany a Vrbové,“ informovala Júlia Kedrová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave.

Požiar riešila aj polícia. Podľa vyjadrenia Martiny Kredatusovej, hovorkyne KR PZ v Trnave, bolo súvislosti s požiarom začaté trestné stíhanie z prečinu poškodzovania cudzej veci a policajti vyšetrujú okolnosti, za akých k požiaru prišlo.
-red- Ilustr. foto: -vv-

Reklama

Populárne články