Úvod Koktail Podujatie Daruj Vianoce prinesie radosť počas prvej adventnej nedele

Podujatie Daruj Vianoce prinesie radosť počas prvej adventnej nedele

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Už najbližšiu nedeľu budete môcť v rámci dobrovoľníckej akcie Daruj Vianoce potešiť deti z detského domova a rodiny žijúce v Azylovom dome v Piešťanoch 유튜브 프리 다운로드. Zbierka hračiek, školských, kuchynských a domácich potrieb či oblečenia a obuvi prebehne pred a po svätých omšiach pred kostolom svätého Štefana o deviatej hodine, kaplnkou Sedembolestnej Panny Márie o jedenástej hodine a v kostole svätého Cyrila a Metoda o 18.00 hodine 제이 쿼리 다운로드.

V priestoroch pred kostolmi budú pripravení dobrovoľníci, ktorí nielen prevezmú veci, ale okoloidúcich obdarujú koláčmi či inými darčekmi, ktoré sami pre nich pripravili Peview. „Napĺňa ma pomáhať iným a robiť ich šťastnejšími. Keď mám možnosť spraviť niečo dobré pre svoje okolie, vždy sa rád zapojím,“ vyjadril sa jeden z iniciátorov akcie Samuel Šulgan 트리오브세이비어 그리드 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Zbierať sa nebudú iba hračky a oblečenie, v zariadeniach sú potrebné najmä obliečky, uteráky, riady, poháre či príbory, drogéria a obuv modern talking. V prípade, že máte iný program alebo veľký objem vecí, môžete ich priniesť priamo na adresu občianskeho združenia Úsmev pre druhých, ktoré akciu organizačne zastrešilo, až do piatku ôsmeho decembra Sony Vegas 14. Veci potom dobrovoľníci, ktorí sú študenti stredných a základných škôl a zároveň členovia formácie Discover, ktorú rozbehli miestni jezuiti, odovzdajú spomenutým inštitúciám Rayman Forever. Riaditeľ detského domova Pavol Vatrt a vedúca zariadenia sociálnych služieb Domum Marcela Vrbová pozitívne vnímajú iniciatívu mladých ľudí 킬러 분식 다운로드.

„Vôbec nám nevadí, že šálky alebo príbory nebudú jednej sady. Naše deti zo zariadenia by určite radi uvítali napríklad i tvorivé dielne a nejaký čas, ktorí by im ľudia z vonku venovali,“ hovorí o ďalších možnostiach inšpirácie pre konkrétne strávené chvíle Marcela Vrbová 도장 폰트 다운로드.

Na udalosť pozitívne zareagovali i farnosti, na pozemkoch ktorých sa zbierka uskutoční Gyro3d download. Jezuita Leopold Slaninka ocenil iniciatívu mladých ľudí a zároveň predstavil ďalší projekt spoločenstiev kresťanského života CVX: „Každú stredu a sobotu od 6. decembra medzi 12-14:00 v dennom centre Svornosť pri Kruhovke sa budú podávať obedy pre bezdomovcov. Každý, kto bude mať záujem, môže prispieť finančným prostriedkom, jedlom alebo teplým šatstvom.“

Ďalšie informácie o Daruj Vianoce získate na telefónnom čísle 0944247343, na adrese Pod Párovcami 151 v Piešťanoch alebo osobne počas samotnej akcie.

-Miro Béreš/Foto: archív-

REKLAMA