Úvod Aktuality Daruj Vianoce – Piešťanci priniesli množstvo vecí, teraz si z nich môžu...

Daruj Vianoce – Piešťanci priniesli množstvo vecí, teraz si z nich môžu ľudia vybrať čo potrebujú

REKLAMA

V nedeľu 25. novembra sa uskutočnil druhý ročník zbierky oblečenia, obuvi, hračiek, školských, domácich či športových potrieb, ako aj drogérie, kníh a posteľnej bielizne pod názvom Daruj Vianoce Last Jury Book. Aktuálne prebieha voľný bazár, kedy je až do 2. decembra možné si v dennom centre Svornosť vybrať, kto čo potrebuje. Zbierku organizujú piešťanskí stredoškoláci pod hlavičkou občianskeho združenia Úsmev pre druhých 어도비 플래시 cs4 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Zbierku opäť organizujú mladí ľudia z Piešťan, ktorí vlani prežili osobnú skúsenosť ako ich aktivita pomohla ľuďom okolo nich Should download. Piešťanci prekonali v nosení vecí vlaňajšok, keď ku kostolom priniesli množstvo všakovakých vecí. Tie organizátori preniesli do Denného centra Svornosť, kde ich čakala neľahká úloha  roztriediť a rozdeliť ich 토이스토리1 한글자막 다운로드. Aktuálne sú na Vážskej 4 k dispozícii vrámci voľného bazáru, kde si môžu ľudia prísť vybrať čo potrebujú. Otvorené je denne do 2 decembra od 10.00 h do 18.00 h numerical point.

Všetky veci zo zbierky nájdu svoje využitie. Tie, ktoré zostanú aj po nedeli, budú rozdané do rôznych zariadení po celom kraji.  Akciu môžete podporiť i finančne zaslaním peňazí na účet občianskeho združenia Úsmev pre druhých s poznámkou Daruj Vianoce, ktorý nájdete na webovej stránke združenia 소주한잔 mp3 다운로드. Suma poputuje rodinám v núdzi.

Ďalšou formou ako pomôcť rodinám v ťažkej situácii je kúpa kalendáru Nadácie Adeli. Prostriedky z jeho predaja poputujú 32 rodinám na rehabilitáciu ich detí Unity ftp download.

 

-th- Foto: -th-, -mb-

REKLAMA