Úvod Aktuality Daruj Vianoce – Piešťanci priniesli množstvo vecí, teraz si z nich môžu...

Daruj Vianoce – Piešťanci priniesli množstvo vecí, teraz si z nich môžu ľudia vybrať čo potrebujú

V nedeľu 25. novembra sa uskutočnil druhý ročník zbierky oblečenia, obuvi, hračiek, školských, domácich či športových potrieb, ako aj drogérie, kníh a posteľnej bielizne pod názvom Daruj Vianoce Last Jury Book. Aktuálne prebieha voľný bazár, kedy je až do 2. decembra možné si v dennom centre Svornosť vybrať, kto čo potrebuje. Zbierku organizujú piešťanskí stredoškoláci pod hlavičkou občianskeho združenia Úsmev pre druhých 어도비 플래시 cs4 다운로드.

REKLAMA

Zbierku opäť organizujú mladí ľudia z Piešťan, ktorí vlani prežili osobnú skúsenosť ako ich aktivita pomohla ľuďom okolo nich Should download. Piešťanci prekonali v nosení vecí vlaňajšok, keď ku kostolom priniesli množstvo všakovakých vecí. Tie organizátori preniesli do Denného centra Svornosť, kde ich čakala neľahká úloha  roztriediť a rozdeliť ich 토이스토리1 한글자막 다운로드. Aktuálne sú na Vážskej 4 k dispozícii vrámci voľného bazáru, kde si môžu ľudia prísť vybrať čo potrebujú. Otvorené je denne do 2 decembra od 10.00 h do 18.00 h numerical point.

Všetky veci zo zbierky nájdu svoje využitie. Tie, ktoré zostanú aj po nedeli, budú rozdané do rôznych zariadení po celom kraji.  Akciu môžete podporiť i finančne zaslaním peňazí na účet občianskeho združenia Úsmev pre druhých s poznámkou Daruj Vianoce, ktorý nájdete na webovej stránke združenia 소주한잔 mp3 다운로드. Suma poputuje rodinám v núdzi.

Ďalšou formou ako pomôcť rodinám v ťažkej situácii je kúpa kalendáru Nadácie Adeli. Prostriedky z jeho predaja poputujú 32 rodinám na rehabilitáciu ich detí Unity ftp download.

 

-th- Foto: -th-, -mb-

REKLAMA