Úvod Koktail Zbierka a voľný bazár Daruj Vianoce už od nedele

Zbierka a voľný bazár Daruj Vianoce už od nedele

Už túto nedeľu sa pred piešťanskými kostolmi uskutoční zbierka hračiek, kuchynských a domácich potrieb, drogérie, kníh, elektroniky či nevynosenej obuvi a čistého oblečenia 한글과컴퓨터 사전 다운로드. Od pondelka 25. novembra sa prinesených vecí v priestoroch Denného centra Svornosť na Vážskej ulici č. 4 (oproti Kruhovke) vytvorí voľný bazár Download Buzz Thorns.

„Videli sme už minulý rok, že ľudia majú o zbierku veľký záujem toe-ik. Preto sme ju nemohli vynechať ani teraz. Vieme, že sa na to teší mnoho ľudí a takisto aj my, dobrovoľníci,“ prezradil Daniel Pekarovič, jeden z dvanástich iniciátorov tejto akcie, ktorý chce, aby sa veci zrecyklovali a boli užitočné aj iným good day.

Akciu už tretí zastrešuje občianske združenie Úsmev pre druhých. „Radi by sme všetkých poprosili, aby nám už doma pomohli s triedením, aby si veci čo najjednoduchšie našli nových majiteľov,“ prosí podpredseda združenia Miro Béreš Han Kyung-ae. „Tento rok sme vopred oslovili ďalšie organizácie v meste, takže vieme im vytriediť potrebné veci už vopred. Kým v špeciálnej škôlke a materskom centre zháňajú zvukové hračky, trnavská charita zháňa mužskú obuv, nohavice a bundy 다이소 멤버십 다운로드. V azylovom dome potrebujú drogériu a kuchynské potreby ako taniere, šálky či príbory a oslovili sme aj mestský útulok, ktorý zháňa čistiace potreby, plastové vrecia či savé podložky pre psov,“ dodáva Download Autocad 2018.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici


Hlavnou myšlienkou podujatia je darovanie užitočných vecí medzi sebou a predísť tak zbytočnému plytvaniu peňazí v nákupných centrách v predvianočnom období Find the wrong picture for free download.

Dobrovoľníčka Henrieta Kolmačková tiež pripomína, že „podstatou zbierky je aj pomoc tým rodinám, ktoré nemajú bokom peniaze na nové veci a hračky.“ Zároveň sa šetrí prírodné prostredie overseas music. Zbierka i bazár sú určené pre všetky rodiny bez rozdielu. „Veď aj my si medzi rodinou posúvame veci. V tomto prípade je to síce masovejšie, ale teší ma, keď môžem obdarovať neznámych ľudí Download Arirang News. Som vďačný mojim stredoškolákom, že pred troma rokmi prišli s geniálnou myšlienkou, ktorú sme s radosťou podporili,“ pripomína Miro Béreš. „Veci budeme do zbierky pridávať postupne v priebehu celého týždňa, takže každý deň sa objaví niečo, čo sa Vám môže zísť,“ dodáva.

Voľný bazár bude trvať celý týždeň až do prvej adventnej nedele 1. decembra. Nasledujúci pondelok sa veci rozoberú a rozpošlú do ďalších miest alebo zariadení.

TS o.z. Úsmev pre druhých

REKLAMA