Úvod Koktail Piešťanec bude moderátorom O 5 minút 12 na RTVS

Piešťanec bude moderátorom O 5 minút 12 na RTVS

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V septembri sa po letnej pauze opäť objaví na obrazovkách RTVS politická diskusná relácia O 5 minút 12. Do moderátorského kresla zasadne člen televízneho spravodajského tímu RTVS Marek Makara, ktorý vystrieda Jozefa Hajka, informovala v správe na svojom webe televízia 비틀즈 노래 다운로드.

Moderátor Marek Makara Foto: RTVS Ľubomír Pidaný

 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na základe predchádzajúcej dohody Jozef Hajko viedol diskusnú reláciu jednu sezónu PC app. „Po jej vyhodnotení sme sa spoločne rozhodli využívať jeho odborný potenciál pri iných predovšetkým historicko-spoločenských témach. Pán Hajko teda i naďalej zostáva tvorivým spolupracovníkom RTVS 쿵쿵쿵 다운로드. Ďakujeme mu za úspešnú sezónu a za jeho osobné nasadenie pri kreovaní jednotlivých relácií,“ uviedol generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník Ravenfield Beta 6.

Prvú reláciu O 5 minút 12 s novým moderátorom prinesie RTVS už v nedeľu 1. septembra, kedy si Slovensko pripomína Deň Ústavy SR. Na túto tému sa bude postupne rozprávať s tromi najvyššími ústavnými činiteľmi – prezidentkou Zuzanou Čaputovou, predsedom parlamentu Andrejom Dankom a premiérom Petrom Pellegrinim 키위 닷컴 다운로드.

Marek Makara (45) považuje moderovanie najstaršej a najsledovanejšej diskusnej relácie za výzvu a zároveň za veľkú zodpovednosť. „Najdôležitejšie sú pre mňa dva faktory, ktoré si cením najviac – sú to divák a objektivita Download Choksan Electric 2. Pýtať sa politikov v záujme všetkých divákov, respektíve občanov, beriem ako česť. Využijem na to všetky skúsenosti z mojej 25-ročnej kariéry v médiách a spravím všetko pre to, aby som sprostredkoval zaujímavé a obsahovo kvalitné rozhovory na témy, ktoré ovplyvňujú ich každodenné životy,“ deklaroval Super China download.

Absolvent Fakulty masmediálnej komunikácie v Trnave má za sebou 25-ročnú kariéru v elektronických médiách. Najdlhšie pôsobil v Rádiu TWIST, neskôr v Rádiu Viva a moderoval diskusie v spravodajskom Rádiu Aktual Samurai Showdown 5. Na svojom konte má stovky rozhovorov na politické, ekonomické a spoločenské témy. Diváci RTVS ho momentálne poznajú nielen ako redaktora spravodajstva, ale aj ako moderátora večernej spravodajskej relácie Správy a komentáre Lie Detector. V RTVS počas predvolebnej kampane viedol rozhovory s prezidentskými kandidátmi a tiež sprevádzal divákov a poslucháčov záverečným duelom pred 2. kolom prezidentských volieb. Okrem toho moderoval politické diskusie s kandidátmi na poslancov do Európskeho parlamentu.

Zdroj: RTVS

REKLAMA