Úvod Koktail Maturanti sa lúčili so školou, čaká ich akademický týždeň

Maturanti sa lúčili so školou, čaká ich akademický týždeň

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Centrum mesta bolo v poslednom období poriadne rušné, nakoľko jeho driemajúcu atmosféru oživovali maturanti lúčiaci sa so školou. Jednou z tried, ktorá má pred sebou akademický týždeň a následne ústne maturity, boli aj študenti 4 linux vim. B triedy zo Strednej odbornej školy záhradníckej v Piešťanoch. Väčšinu z nich čakajú po absolvovaní maturít počas leta brigády v záhradníckych či floristických centrách a po ňom štúdium na Univerzite Konštantína filozofa v Nitre 안드로이드 스튜디오 다운로드. Posledný večer predtým, než sa ponoria do kníh si preto plánovali poriadne užiť. Ich tablo nájdete v pekárni na pešej zóne.

IMG_9427_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Škola nám dala veľmi veľa skúseností a zručností čo sa týka kvetinárstva, záhradníctva a sadovníctva, vďaka ktorým nemáme problém uplatniť sa v zahraničí 언더시티 다운로드. S tablom pôjdeme dnes centrom mesta a večer sa plánujeme poriadne zabaviť. Písomné maturity dopadli dobre a ústne budeme maturovať 30. a 31. mája z odborných predmetov, slovenského a anglického jazyka,“ povedal za maturantov Patrik Windows me download.

„Tento rok na našej škole maturuje 24 žiakov zo 4. B triedy a rovnako tak otvárame jednu triedu prvého ročníka, pričom už sa veľmi tešíme na šikovných, mladých záhradníkov 섹션tv 다운로드. Na našej škole síce máme špecializačné štúdium v odbore záhradníctvo, ale väčšina našich budúcich absolventov bude pokračovať na vysokej škole a mnohí dokonca už majú zamestnanie,“ povedala riaditeľka Strednej odbornej školy záhradníckej Eva Stručková 조조전 mod 다운로드.

IMG_9432_resize

Práce šikovných študentov ste mohli vidieť napríklad počas súťaže Victoria Regia 윈도우 커서 다운로드.

IMG_0772_resize

IMG_0776_resize

-lt-

REKLAMA