Úvod Koktail Keď neviete kam skôr skočiť, pozrite sa na prehľad víkendových podujatí

Keď neviete kam skôr skočiť, pozrite sa na prehľad víkendových podujatí

REKLAMA
GM Dental Zubar

Život v Piešťanoch sa počas nadchádzajúceho víkendu rozhodne nezastaví, opäť je na pláne množstvo rozličných podujatí, ktoré potešia milovníkov športu, kultúry i nákupov one mail. Už dnes večer je v Dome umenia na pláne Slávnostný gala program s názvom Poďme spolu vandrovať pri príležitosti 20 loadrunner. výročia založenia folklórneho súboru Máj. V Kursalone si zase môžete od 20:00 užiť koncert zostavy Róbert Ragan jr thumb mp3. Trio. Siesta pláž čakajú v sobotu 24. septembra od 9:00 závody Formule Future a Piešťanský pivovar zase zažije ďalšiu BabyBurzu a pre deti budete môcť nakúpiť doplnky, oblečenie, obuv i hračky psp 정펌 다운로드.

Rovnako v sobotu dopoludnia vypukne 11. ročník plenérovej výstavy fotografií Park Foto, ktoré potrvá až do 18:00 ps3 iso 한글 다운로드. Milovníci turistiky si zase prídu na svoje v rámci 37. ročníku Bakuľového pochodu 라벨양식 다운로드. Na Kúpeľnom ostrove sú zase na pláne od 10:00 Poľovnícke slávnosti, ktoré organizujú Slovenské liečebné kúpele Piešťany a prebiehať budú celý víkend 영화 인크레더블 다운로드. Neďaleký hrad Beckov zase čakajú Tekvicové slávnosti, ktoré tiež potrvajú v sobotu i v nedeľu. Nadácia ADELI spolu s Richardom Hattalom pripravila charitatívne podujatie Zumba pre Kristínku, počas ktorého sa bude zumbovať pod dohľadom inštruktoriek Katky Augustinekovej, Marcely Šimonovej a Táne Mesárošovej 스타크래프트 파이썬 다운로드. Stredná odborná škola záhradnícka v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom mesta Piešťany pripravili na 14:00 Kvetinové korzo, po ktorom bude nasledovať slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže Victoria Regia 2016 영화 꼭두각시 다운로드. V programe vystúpia tanečná Latino Brasil Show Grupo CALIENTE a PREẞBURGER KLEZMER BAND.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Mesto Piešťany pripravilo Piknik v parku, spoločné posedenie v mestskom parku pri detskom ihrisku s pirátskou loďou iriver plus 4. Nabitý víkend zavŕši v nedeľu 25. septembra Narodeninový recitál speváčky Lucie Bílej.

-lt-

 

REKLAMA