Úvod Koktail Finalistky MISS CARAT TUNING 2016 fotili kalendár

Finalistky MISS CARAT TUNING 2016 fotili kalendár

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Súťaž MISS CARAT TUNING je špecifická najmä v tom, že v porovnaní s inými súťažami sa striktne nedrží štandarných obmedzení, akými sú minimálna výška, vek, tetovania, stav manželský, či plastické operácie Download Android Studio 2.0. Aj preto je finálova zostava CARATIEK naozaj pestrá. Súťažia modelky, tanečnice, fitnessky, prirodzene krásne dievčatá i tie, ktoré si ku kráse dopomohli zásahom plastického chirurga, vysoké i nízke, potetované a dokonca i mamička na materskej dovolenke Kung Fu Panda 3. Každá zastupuje inú typológiu krásy a práve to je na súťaži najzaujímavejšie.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Finále bude súčasťou hudobno-motoristického festivalu na Slovensku známej ako CAR AT TUNING PARTY XIII, ktorý sa uskutoční od 10. do 12 Download the dart editor. júna na letisku v Piešťanoch. Fotenie kalendára prebiehalo na Slovakia Ringu. Autormi fotografií je LSZ PHOTOGRAPHY – Zuzana Senášiová a Ľubomír Sabó 안드로이드 다중 다운로드. O make-up sa postarala Ivana Christová so svojím tímom – BEAUTY STUDIO IVANA CHRISTOVÁ. Vlasy upravoval Jirka Blatný (Frederic Moréno). Autá zabezpečil RACING TREVOR a outfity finalistiek sú súčasťou nového merchandisingu, ktorý spoločnosť STEELART vytvorila v spolupráci so značkou ADMIRAL jackson.

Produkciu fotenia umocňoval fakt, že v ten deň sa na okruhu natáčal krátky film z driftérskeho prostredia, v ktorom sa objavia aj finalistky MISS CARAT TUNING a počasie sa rozhodlo ukázať všetky svoje vrtochy – od prudkého slniečka, až po hrozivú búrku movie company. Finalistky si však fotenie náramne užívali a tešili zo skvelej príležitosti nafotiť sa s tak výnimočnými a krásnymi autami.

-lt/TS/Zdroj: LeRa / STEELART/Foto: LSZ PHOTOGRAPHY-

REKLAMA