Connect with us

Koktail

Finalistky MISS CARAT TUNING 2016 fotili kalendár

Published

on

Reklama
Reklama

Súťaž MISS CARAT TUNING je špecifická najmä v tom, že v porovnaní s inými súťažami sa striktne nedrží štandarných obmedzení, akými sú minimálna výška, vek, tetovania, stav manželský, či plastické operácie. Aj preto je finálova zostava CARATIEK naozaj pestrá. Súťažia modelky, tanečnice, fitnessky, prirodzene krásne dievčatá i tie, ktoré si ku kráse dopomohli zásahom plastického chirurga, vysoké i nízke, potetované a dokonca i mamička na materskej dovolenke. Každá zastupuje inú typológiu krásy a práve to je na súťaži najzaujímavejšie.

Finále bude súčasťou hudobno-motoristického festivalu na Slovensku známej ako CAR AT TUNING PARTY XIII, ktorý sa uskutoční od 10. do 12. júna na letisku v Piešťanoch. Fotenie kalendára prebiehalo na Slovakia Ringu. Autormi fotografií je LSZ PHOTOGRAPHY – Zuzana Senášiová a Ľubomír Sabó. O make-up sa postarala Ivana Christová so svojím tímom – BEAUTY STUDIO IVANA CHRISTOVÁ. Vlasy upravoval Jirka Blatný (Frederic Moréno). Autá zabezpečil RACING TREVOR a outfity finalistiek sú súčasťou nového merchandisingu, ktorý spoločnosť STEELART vytvorila v spolupráci so značkou ADMIRAL.

Produkciu fotenia umocňoval fakt, že v ten deň sa na okruhu natáčal krátky film z driftérskeho prostredia, v ktorom sa objavia aj finalistky MISS CARAT TUNING a počasie sa rozhodlo ukázať všetky svoje vrtochy – od prudkého slniečka, až po hrozivú búrku. Finalistky si však fotenie náramne užívali a tešili zo skvelej príležitosti nafotiť sa s tak výnimočnými a krásnymi autami.

Reklama

-lt/TS/Zdroj: LeRa / STEELART/Foto: LSZ PHOTOGRAPHY-

Populárne články