Úvod Aktuality Vo Fontáne sa tancovalo bez hraníc, deti prišiel zabaviť aj Laci Strike

Vo Fontáne sa tancovalo bez hraníc, deti prišiel zabaviť aj Laci Strike

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V kultúrno spoločenskom centre Fontána sa dnes, v utorok 24. mája, konalo podujatie nazvané Tanec bez hraníc. Zúčastnili sa na ňom žiaci prvého a druhého stupňa špeciálnych škôl z Piešťan, Hlohovca, Trnavy, Holíča, Senice, Nového Mesta nad Váhom, Vrbového, Myjavy, Zlatých Klasov, Šaštínu – Stráží a Trenčína 당나귀 p2p 다운로드. Veľké zastúpenie prinieslo pestrý výber rôznych tanečných štýlov v kategóriách ľudový a moderný tanec. Jednotlivé vystúpenia boli originálne, kostýmy hýrili farbami a bolo vidno, že deti a ich učiteľky sa na ne poctivo pripravovali Only download. Celým podujatím divákov sprevádzal známy moderátor Roman Juraško, ktorému sekundovala vedúca tanečno-dramatického krúžku na Spojenej škole v Piešťanoch Tatiana Horváthová 어도비 애프터 이펙트 다운로드. Prekvapením programu bolo vystúpenie tanečníka Laciho Strika, ktorý potešil deti v sále tanečnou školou a dance battlom. 

Tanec bez hraníc (943)_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Súťaž je určená pre znevýhodnených žiakov z Trnavského kraja, ale každý rok sa zúčastňujú aj školy z iných krajov Paint. Organizácia súťaže nám zabrala pár mesiacov, počas kotrých sme oslovovali školy, aby prihlásili svoje talenty, sponzorov a špeciálnych hostí chrome 구버전 다운로드. Tento rok nás prišiel podporiť Roman Juraško a Laci Strike, ktorí sa zúčastnili bez nároku na honorár. Touto súťažou sa snažíme dať handicapovaným žiakom možnosť ukázať čo sa naučili a to aké majú schopnosti a samozrejme možnosť ich prezentovať Hot body download. Je to určitá forma integrácie, deti sa stretnú so svojimi rovesníkmi a pre pani učiteľky, ktorých práca je naozaj veľmi náročná, je to zase veľké zadosťučinenie,“ povedala o súťaži Alexandra Thomová, riaditeľka Spojenej školy v Piešťanoch centos iso 다운로드.

Tanec bez hraníc (302)_resize

Ohlasy na súťaž sú z minulých ročníkov veľmi pozitívne a tento rok vo Fontáne predviedli žiaci dohromady až 22 tanečných vystúpení 제인 도 다운로드. Diváci na nich mohli vidieť ľudové tance, ako napríklad Vareškový tanec, Ženilo sa motovidlo, Jabĺčko z Východnej či Myjavskú zmes. Obľúbeným tanečným štýlom bolo Country, ale deti predviedli tiež rôzne moderné tance a v tanečno- hranej scénke „Slnko, seno a my“ umožnili žiaci z Spojenej škole na Čajkovského ulici v Trnave nahliadnuť prítomným do filmových Hoštíc 교육 동영상 다운로드. Dievčatá zo Špeciálnej základnej školy v Zlatých Klasoch zase zatancovali na pieseň Soske mange o dzivipen – Na čo mi je život bez lásky a rozburácali publikum 내가 살인범이다 다운로드. Organizátorom, všetkým žiakom a ich pedagógom patrí veľká poklona za atmosféru a hlavne spoločnú radosť, ktorú v KSC Fontána dnes vytvorili.

Tanec bez hraníc (186)_resize

Tanec bez hraníc (109)_resize

„Spojená základá škola v Piešťanoch organizuje už tretí ročník tanečnej súťaže Tanec bez hraníc. Tento rok sa prihlásilo naozaj veľa špeciálnych škôl a teší nás, že z roka na rok záujem vzrastá. Minulý rok sme mali špeciálneho hosťa Rytmusa, teraz tu bol Laci Strike a pre deti sú títo špeciálni hostia veľkým povzbudením a motiváciou. Po súťažiach pravidelne narastá aj záujem detí o tanečné krúžky. Vidí sa mi, že deti sú šikovnejšie čoraz viac, prepracovanejšie sú choreografie a tiež kostýmy. Hlavným posolstvom tejto súťaže je, že tancovať môže každý bez rozdielu a záleží len na tom, či ho tanec baví a napĺňa. Myslím, že sa nám ho dnes podarilo naplniť,“ dodala Tatiana Horváthová

-lt-

REKLAMA