Connect with us

Koktail

Finalistky súťaže MISS CARAT TUNING 2017 sú známe

Published

on

Reklama
Reklama

Druhé kolo castingu a zároveň semifinále súťaže krásy MISS CARAT TUNING bolo plné emócií, nádejí i sklamaní, obrovskej radosti a ťažkého rozhodovania poroty. Po dlhom rozhodovaní sa porotcom nakoniec podarilo vybrať desať finalistiek, ktoré zažiaria na najväčšom hudobno-motoristickom festivale CAR AT TUNING PARTY a zabojujú o korunku krásy najkrajšej reprezentantky motoristov na Slovensku. Finále bude výnimočné, pretože súťaž krásy MISS CARAT TUNING oslavuje tento rok okrúhle desiate narodeniny.

Organizátori plánujú na festival pozvať všetky doterajšie víťazky a CARATKY, ktoré najviac zarezonovali a pozdvihli túto súťaž na rodisko nových celebritiek, modeliek a televíznych hviezd. Finalistky zažili aj dovolenku a fotenie kalendára v slnečnom Tunisku. Samozrejmosťou bolo ubytovanie v 5 hviezdičkovom hoteli s ultra all inclusive službami, výletmi, spoznávaním krás krajiny, architektúry, kultúry a dievčatá neminuli ani adrenalínové športy, potápanie, oddych na pláži, či najvychytenejšie diskotéky v okolí.

Zájazdu sa zúčastnila aj Zuzana Plačková, ktorá má na starosti prípravu finalistiek, styling a nácvik správneho pózovania pred objektívom fotoaparátu. Zuzana sa na zájazd veľmi tešila, pretože po prvýkrát od rapídneho schudnutia a náročných tréningov, prevetrá svoje dokonalé krivky v úsporných bikinách na slnečných plážach. Pre finalistky je to určite veľká motivácia, aby svoje prípadné nedostatky rýchlo odstánili a Zuzana ich svojou vynovenou figúrou nezatienila na plnej čiare.

Reklama

Ďalšia porotkyňa, Lucia Mokráňová, ktorú do povedomia verejnosti dostala práve súťaž MISS CARAT TUNING a odštartovala jej zaujímavú mediálnu a televíznu kariéru, provokovala krásnym, výrazným opálením, keďže sa nedávno vrátila z romantickej dovolenky v exotickom Bali. Nuž raz darmo, krásnym ženám je radosť žiť. Snáď tento ročník MISS CARAT TUNING predstaví ďalšie zaujímavé hviezdičky, ktoré opäť rozvíria hladinu slovenského šoubiznisu. 

Porota MISS CARAT TUNING:
LeRa – riaditeľka súťaže
Ján Čižniar – hlavný organizátor CaTP
Zuzana Plačková – mediálny coach
Lenka Mošková – Miss Carat Tuning 2016
Lenka Zavažanová – BODYSLIM
Vladimir Lekar – vlasový stylista
Marek Krajčír – Job4models.eu
Peter Ďuriš – Najkrajšie modelky.com
Slavomír Gibej – Busta.sk

Lístky na finále v sieti predpredaj.sk

-red, LeRa/Foto: STEELART, instagram-

Populárne články