Úvod Koktail Finalistky súťaže MISS CARAT TUNING 2017 sú známe

Finalistky súťaže MISS CARAT TUNING 2017 sú známe

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Druhé kolo castingu a zároveň semifinále súťaže krásy MISS CARAT TUNING bolo plné emócií, nádejí i sklamaní, obrovskej radosti a ťažkého rozhodovania poroty bts Idol download. Po dlhom rozhodovaní sa porotcom nakoniec podarilo vybrať desať finalistiek, ktoré zažiaria na najväčšom hudobno-motoristickom festivale CAR AT TUNING PARTY a zabojujú o korunku krásy najkrajšej reprezentantky motoristov na Slovensku 시저3 다운로드. Finále bude výnimočné, pretože súťaž krásy MISS CARAT TUNING oslavuje tento rok okrúhle desiate narodeniny.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Organizátori plánujú na festival pozvať všetky doterajšie víťazky a CARATKY, ktoré najviac zarezonovali a pozdvihli túto súťaž na rodisko nových celebritiek, modeliek a televíznych hviezd White Witch Exhibition. Finalistky zažili aj dovolenku a fotenie kalendára v slnečnom Tunisku. Samozrejmosťou bolo ubytovanie v 5 hviezdičkovom hoteli s ultra all inclusive službami, výletmi, spoznávaním krás krajiny, architektúry, kultúry a dievčatá neminuli ani adrenalínové športy, potápanie, oddych na pláži, či najvychytenejšie diskotéky v okolí Last Jury Book.

Zájazdu sa zúčastnila aj Zuzana Plačková, ktorá má na starosti prípravu finalistiek, styling a nácvik správneho pózovania pred objektívom fotoaparátu 어도비 플래시 cs4 다운로드. Zuzana sa na zájazd veľmi tešila, pretože po prvýkrát od rapídneho schudnutia a náročných tréningov, prevetrá svoje dokonalé krivky v úsporných bikinách na slnečných plážach Should download. Pre finalistky je to určite veľká motivácia, aby svoje prípadné nedostatky rýchlo odstánili a Zuzana ich svojou vynovenou figúrou nezatienila na plnej čiare 토이스토리1 한글자막 다운로드.

Ďalšia porotkyňa, Lucia Mokráňová, ktorú do povedomia verejnosti dostala práve súťaž MISS CARAT TUNING a odštartovala jej zaujímavú mediálnu a televíznu kariéru, provokovala krásnym, výrazným opálením, keďže sa nedávno vrátila z romantickej dovolenky v exotickom Bali numerical point. Nuž raz darmo, krásnym ženám je radosť žiť. Snáď tento ročník MISS CARAT TUNING predstaví ďalšie zaujímavé hviezdičky, ktoré opäť rozvíria hladinu slovenského šoubiznisu. 

Porota MISS CARAT TUNING:
LeRa – riaditeľka súťaže
Ján Čižniar – hlavný organizátor CaTP
Zuzana Plačková – mediálny coach
Lenka Mošková – Miss Carat Tuning 2016
Lenka Zavažanová – BODYSLIM
Vladimir Lekar – vlasový stylista
Marek Krajčír – Job4models.eu
Peter Ďuriš – Najkrajšie modelky.com
Slavomír Gibej – Busta.sk

Lístky na finále v sieti predpredaj.sk

-red, LeRa/Foto: STEELART, instagram-

REKLAMA