Úvod Koktail Česi a Slováci sa cez víkend stretnú na Veľkej Javorine

Česi a Slováci sa cez víkend stretnú na Veľkej Javorine

REKLAMA

Na Veľkej Javorine sa i počas tohtoročnej poslednej júlovej nedele stretnú dvaja veční bratia, ktorých nerozdelili ani pomyselné hranice Park Jae-bum my last download. Mnohí Česi a Slováci sa aj viac ako dve desaťročia po osamostatnení stále cítia ako jeden národ a sú aj cez javorinské slávnosti pevne spätí kess. Väzbu príslušníkov oboch národov symbolizuje na Veľkej Javorine od roku 1990 aj Pamätník česko-moravsko-slovenskej vzájomnosti. V nedeľu 31 맑은고딕 regular 다운로드. júla sa v ranných hodinách poslednú uskutoční stretnutie, ktoré ma pripomenúť spoločnú minulosť i budúcnosť národov položením kytice kvetov eavesdropping rights dubbed. Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov majú pred sebou už 24. ročník, program začína už o 9:00, pričom autobusové spoje pôjdu o 7:45 a 9:15 z Nového Mesta nad Váhom zdarma 캐피탈리즘 랩 다운로드.

201607120921280.plakat_slavnosti_bratrstvi_2016_resize

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Veríme, že i tento rok sa opäť na Javorine potvrdia slová J 베라크립트 다운로드. M. Hurbana: „Tu bratia vždy sa stretať budú…“ Veď toto heslo sa už natrvalo uhniezdilo nielen v mysliach, ale aj srdciach oboch našich národov someboyd. Javorinské slávnosti každoročne zdôrazňujú význam česko-slovenských vzťahov medzi obyčajnými ľuďmi, ale i medzi jednotlivými krajmi, samosprávami či podnikateľskými subjektmi na oboch stranách hranice,“ uvádzajú organizátori podujatia na webovej stránke Veľká Javorina 영화 극한직업 무료 다운로드.

Ešte v sobotu 30. júla sa o 14:00 koná na vrchu Veľkej Javoriny podujatie Javorina tour 2016 – stretnutie cykloturistov z Českej a Slovenskej republiky, ktoré doplní Star Race lákajúce cyklistov z Trnavy, Žiliny, Trenčína, Zlína a Brna Download The Crown Prince of Prison.Plakát_Javorina-TOUR-2016-page-001_resize

V rámci slávností sa môžu návštevníci tešiť i na kultúrny program, ktorý ponúkne súbory a skupiny z prihraničného regiónu, ktoré budú prezentovať najmä folklór a tradičnú hudbu česko-slovenského pomedzia. Pripraviť tak veľké podujatie, akými sú Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov na Veľkej Javorine je organizačne i finančne veľmi náročné, preto sa na nej podieľali obce a mestá z oboch strán hranice, a tiež Jihomoravský, Trenčiansky a Zlínsky kraju a sponzori 찜하기 다운로드.
StarRace_resize-lt/Zdroj a grafika: Veľká Javorina, Lívia Boorová-

REKLAMA