Úvod Blogy Blog Jozefa Malíka: Evka ďakujeme!

Blog Jozefa Malíka: Evka ďakujeme!

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Keď som pred viac ako dvomi rokmi oslovil Evku Wernerovú s tým,či nechce kandidovať spolu s nami v nadchádzajúcich komunálnych voľbách, potešil som sa jej pozitívnej odpovedi a nadšeniu pridať sa k aktívnym ľuďom, pre ktorých nie sú Piešťany len mesto, v ktorom žijú 몰디뷰 앱 다운로드.

IMG_2096_resizeRovnako si totiž uvedomovala, že Piešťanom posledné roky dochádza dych a mohlo by vyťažiť podstatne viac z potenciálu, ktorý majú 갓오브 곡괭이 다운로드. Práve vďaka svojim obrovským skúsenostiam zo zahraničia a pragmatickému pohľadu na veci, priniesla mnoho pozitívnych a na Slovenské pomery nadčasových vecí, ktoré nám závideli iné mestá 사랑해 파리 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Spomeniem aspoň ten najväčší projekt – revitalizácia potoka Dubová, za ktorý Piešťany získali prestížne ocenenie za architektúru CE.ZA.AR.Na jednej strane som sklamaný, že z poslaneckých radov odchádza architekt, urbanista a ekológ s triezvym, ale hlavne reálnym pohľadom na riešenie problémov samosprávy 역도요정 김복주 1화 다운로드. Na druhej strane si uvedomujem, že v súčasnosti, z dôvodu zvláštneho štýlu manažmentu nášho mesta, bude osožnejšia vo výkonnej sfére s priamym dosahom na kvalitu a stratégiu správy zelene u nás Kernel.

O to viac stojí za povšimnutie a obdiv jej rozhodnutie vzdať sa poslaneckého mandátu, preže vidí etickú nezlúčiteľnosť v pôsobení súbežne na pozícii pre mestskú organizáciu s poslaneckou funkciou 소셜포비아 다운로드. Nedokonalosť zákona takéto pôsobenie totiž  ešte stále umožňuje. Verím, že práve týmto krokom bude v budúcnosti vzorom aj pre ostatných Young Cart. Evka, chcem sa Ti za všetko ešte raz poďakovať, čo si spravila ako jedna z mála pre Piešťany a v Tvojej nasledujúcej profesijnej oblasti, Ti želám ešte veľa kreativity a zanietenosti pre pozitívne zmeny vo svojom okolí Pratus.

Jozef Malík – Spoločne pre Piešťany

REKLAMA