Úvod Bleskovky Zástupcu Piešťan do predstavenstva TAVOSu neschválili

Zástupcu Piešťan do predstavenstva TAVOSu neschválili

REKLAMA

Mesto Piešťany malo záujem mať v predstavenstve Trnavskej vodárenskej spoločnosti svojho nominanta. Po hlasovaní mestského zastupiteľstva navrhovalo na tento post poslanca Jána Stachuru itools 다운로드. Dozorná rada spoločnosti však rozhodla, že uprednostní inú nomináciu a za člena predstavenstva schválila na svojom zasadnutí tento týždeň starostu obce Ratkovce Martina Červenku movie Amur.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

 

Dozorná rada TAVOSu má deväť členov pričom jej predsedom je trnavský primátor Peter Bročka Monster's Kids. Okrem neho sú jej členmi zástupcovia akcionárov Pavol Johanes, starosta obce Kátlovce, Ivan Dobrovodský, starosta obce Vlčkovce, Eva Kukučková, starostka obce Horné Otrokovce, Peter Jančovič, primátor mesta Piešťany a Maroš Sagan, starosta obce Cífer highest quality on YouTube. Ďalšími tromi členmi sú zamestnanci spoločnosti Gabriela Nagyová, Juraj Kabát a Vladimír Ondrejka.

Predstavenstvo je štatutárnym orgánom spoločnosti a podľa stanov je oprávnené konať v mene spoločnosti vo všetkých veciach 영한 번역기 다운로드. Riadi činnosť spoločnosti a rozhoduje o všetkých záležitostiach spoločnosti, pokiaľ nie sú právnymi predpismi a stanovami vyhradené do pôsobnosti valného zhromaždenia alebo dozornej rady spoločnosti mencoder. Jeho členmi sú Radovan Foltinský ako predseda predstavenstva a zároveň generálny riaditeľ, Vladimír Púčik (podpredseda predstavenstva) a starostovia Karol Zachar (Dechtice), Július Zemko (Špačince) a Ivan Šiška (Borovce) 저작권 동영상 다운로드. Martin Červneka bude šiestym členom a nahradí Pavla Nižnánskeho, ktorý na tomto poste skončil v auguste tohto roka.

Možnosť, že nominácia predstaviteľa Piešťan bude neúspešná, naznačil po hlasovaní zastupiteľstva za Jána Stachuru bývalý primátor Piešťan a súčasný poslanec Remo Cicutto 드래곤 길들이기 3 자막 다운로드. Vyjadril sa, že zastupiteľstvo by malo navrhnúť aj viac kandidátov, pre prípad, že nominácia Jána Stachuru by sa členom dozornej rady nepozdávala 웹툰 총수 다운로드. Toto svoje vyjadrenie následne označil za vtip. O nomináciu sa uchádzal aj ďalší poslanec Martin Cifra, zastupiteľstvo však v hlasovaní uprednostnilo J Download BaiduCloud. Stachuru.

-th-

REKLAMA