Úvod Aktuality Mesto Piešťany nominuje do predstavenstva TAVOSu poslanca Stachuru

Mesto Piešťany nominuje do predstavenstva TAVOSu poslanca Stachuru

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mesto Piešťany nominuje do predstavenstva Trnavskej vodárenskej spoločnosti poslanca Ján Stachura. Rozhodli o tom  poslanci na svojom rokovaní 7 Linux ftp folder. novembra.

Hlasovaniu o nominácii predchádzalo pracovné stretnutie poslancov, kde vzišiel návrh, aby Mesto Piešťany zastupoval buď poslanec Ján Stachura, alebo Martin Cifra 플랜츠 vs 좀비 다운로드. Viceprimátor Bezák podľa jeho slov následne poslancov vyzval v mailovej komunikácii, aby vyjadrili svoj. Preferované meno sa malo objaviť potom v návrhu materiálu pre mestskú radu a pre zastupiteľstvo Silicon Valley Season 4. Do materiálov sa napokon dostalo iba vynechané miesto a aj mestská rada sa postavila k odporúčaniu pre zastupiteľstvo šalamúnsky, keď odporučila nominovať buď poslanca Stachuru, alebo poslanca Cifru keynote version.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

O nominácii hovorili poslanci počas rokovania zastupiteľstva v rámci prestávky mimo kamier a verejnosti. Výsledkom bolo, že prišiel návrh na tajné hlasovanie o kandidátoch 펀치 드렁크 러브 다운로드. O ňom sa viedla chvíľu diskusia, avšak napokon padlo rozhodnutie hlasovať verejne.

Najskôr sa v zmysle návrhu viceprimátora Michala Bezáka hlasovalo o nominácii Jána Stachuru Download Bad Piggies. Za bolo desať poslancov, čím bolo uznesenie schválené. O tom či bude poslanec Stachura naozaj členom predstavenstva spoločnosti rozhodne dozorná rada TAVOSu, kde je primátor členom, v ktorej kompetencii je menovanie a odvolanie členov tohto orgánu Modern Family.

-th-

REKLAMA