Úvod Aktuality Mesto Piešťany rieši svojho zástupcu v predstavenstve TAVOSu

Mesto Piešťany rieši svojho zástupcu v predstavenstve TAVOSu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mesto Piešťany aktuálne nemá svojho zástupcu v predstavenstve Trnavskej vodárenskej spoločnosti. Vo štvrtok 7. novembra mimoriadne zasadne mestská rada počas rokovania zastupiteľstva, aby poslancom odporučila nomináciu 한글과컴퓨터 사전 다운로드. Radnica zverejnila materiál na rokovanie, ktorý by malo následne prerokovať zastupiteľstvo, avšak konkrétne meno potencionálneho zástupcu Piešťan v štatutárnom orgáne spoločnosti, v ňom zverejnený nie je Download Buzz Thorns.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Mesto Piešťany ako akcionára spoločnosti TAVOS zastupuje vo valnom zhromaždení primátor Peter Jančovič toe-ik. Ten je zároveň členom dozornej rady, ktorú tvorí deväť osôb. Za jej člena bol nominovaný uznesením Mestského zastupiteľstva mesta Piešťany č good day. 38 z 11. apríla tohoto roka. 

Členmi predstavenstva Trnavskej vodárenskej spoločnosti sú aktuálne  predseda Ing. Radovan Foltinský, podpredseda Ing Han Kyung-ae. Vladimír Púčik a členovia PhDr. Július Zemko, Ivan Šiška a PhDr. Karol Zachar.

Poslanci zastupiteľstva sa k tejto téme stretli s vedením mesta na pracovnom rokovaní 29 다이소 멤버십 다운로드. októbra. Na ňom riešili možné nominácie. Podľa našich informácií sa hovorilo, že by mohol samosprávu v predstavenstve zastupovať niektorý z poslancov Download Autocad 2018. Konkrétne meno sa do materiálu na rokovanie nedostalo, píše sa v ňom len, že  viceprimátor Michal Bezák predkladá  materiál za účelom poskytnúť možnosť schváliť navrhovanú nomináciu prípadne iné nominácie Find the wrong picture for free download. Kto by mal teda zastupovať Mesto Piešťany v predstavenstve TAVOS, sa dozvieme zajtra.

-th-

REKLAMA