Úvod Bleskovky Svetelná výzdoba vo fontáne opäť svieti

Svetelná výzdoba vo fontáne opäť svieti

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mesto Piešťany dnes informovalo, že svetelná výzdoba vo fontáne, ktorá bola počas víkendu poškodená hrajúcimi sa deťmi, opäť svieti 두둥실 내 새끼 다운로드. Radnica síce na svojej facebookovej stránke informovala, že svetelný objekt bude musieť byť odstránený a sprístupnia ho až na budúci rok, ale napokon všetko dopadlo inak 미니언 즈 파라다이스 다운로드.

Ilustr 히오스 백그라운드 다운로드. foto

„Po zverejnení informácie, že svetelný objekt bol poškodený, sa ozvali ľudia, ktorí boli ochotní pomôcť. Dnes od rána na tom robia na mieste a snáď sa im podarí veci opraviť,“ povedala v utorok 26 넥서스5x 유심 다운로드. novembra Hana Dupkaničová, riaditeľka Služieb mesta Piešťany.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Naozaj sa podarilo. Výzdoba vo fontáne na pešej zóne svietila už včera večer, pričom aby sa neopakovalo behanie detí medzi svetielkami, umiestnili okolo nej čečinu 다음 동영상 다운로드.

Odborní pracovníci SMP pôvodne prostredníctvom Mesta Piešťany informovali, že na opravu budú potrebné súčiastky od výrobcu z Francúzska 범죄 도시 다운로드. Napokon sa objekt podarilo opraviť pracovníkom SMP s ľuďmi z piešťanskej firmy Elemont.

Služby mesta Piešťany tento rok dopĺňali vianočnú výzdobu od spoločnosti BLACHERE Illumiination Central Europe, pričom jej podľa údajov zverejnených na stránke organizácie za dodaný tovar zaplatili cez 11500 eur.

-red- Ilustr. foto. -th-

REKLAMA