Úvod Bleskovky Prevádzkovateľ Ratnovskej zátoky dostal mastnú pokutu, môže sa ešte odvolať

Prevádzkovateľ Ratnovskej zátoky dostal mastnú pokutu, môže sa ešte odvolať

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Spoločnosť Labonte, ktorá je investorom a prevádzkovateľom areálu Bearded Brothers WakeSoul v Ratnovskej zátoke, dostala od Mesta Piešťany pokutu 150-tisíc eur when connected to php. Zaplatiť má za stavbu viacerých objektov v Chránenom vtáčom území Sĺňava, bez príslušných povolení.

Pokuta bola vyrúbená už pred niekoľkými týždňami, samospráva však jej výšku zverejnila až po doručení rozhodnutia investorovi 윈도우 10 정품인증 다운로드. Okrem samotnej výstavby čiernych stavieb, spoločnosť nereagovala podľa samosprávy ani na opakované výzvy na zastavenie prác. Primátor Peter Jančovič v júli na tlačovej konferencii informoval, že výška pokuty bude reflektovať postoj spoločnosti a jej celkové konanie swords and magic. Pokuta podľa zákona mohla dosiahnuť výšku až 165-tisíc eur. Spoločnosť sa môže voči rozhodnutiu odvolať.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Aktuálne je prevádzka sporného bazéna, ktorý firma vybudovala na jar, pozastavená stone feast music. Polícia preveruje trestné oznámenie a začala trestné stíhanie pre prečin ohrozenia a poškodzovania životného prostredia. Hygienici vykonali v areáli štátny zdravotný dozor, pričom zistili, že k pôvodnému bufetu boli pristavané nové časti, ktoré nemajú schválenie  Úradu verejného zdravotníctva sap 엑셀 다운로드.

-th-

REKLAMA