Úvod Bleskovky Pustnúce bývalé Figaro ožilo. Arta pozvala na grilovačku susedov

Pustnúce bývalé Figaro ožilo. Arta pozvala na grilovačku susedov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vo štvrtok 15. augusta ožilo bývalé Figaro na Kollárovej ulici čulým ruchom. Komunita okolo novovznikajúceho kultúrno-kretívneho centra Arta pozvala obyvateľov blízkeho okolia na grilovačku, aby im predstavila projekt, ktorý tu má vzniknúť 제인 도 다운로드. Aj napriek obavám organizátorov, či vôbec niekto príde, napokon prvé stretnutie so susedmi dopadlo na výbornú.


Cieľom stretnutia bolo predstaviť ľuďom zo susedstva projekt a zámery, tak aby boli hneď  začiatku informovaní a vedelo čo sa deje.  Starší i  mladší sa tak zoznámili s projektom Arta,  podiskutovali,  posedeli a vychutnali si grilované špecialitky 교육 동영상 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Tím Arta chystá na september ďalšie akcie a popri tom pracuje a všetkých náležitostiach, ktoré sú spojené s procesom oživenia tohto miesta a s jeho ďalším fungovaním 내가 살인범이다 다운로드.

Premenu chátrajúcej budovy bude dokumentovať Kata Sedlak

Fotografka  Kata Sedlak navštívila bývalé Figaro koncom júla. Arta na svojej facebookovej stránke informovala, že bude celú premenu budovy dokumentovať.  Fotografka navštevovala školu, ktorá v týchto priestoroch sídlila, takže k priestorom už má vzťah z minulosti english for proficiency. Na mieste, kde sedávala v lavici, budú postupne vznikať ateliéry a ona chce byť pri tom. Vzniknúť tak môže zaujímavé dielo, ktoré ukáže, ako miesto pomaly odsúdené k zániku, môže znovu ožiť. 


-th- Zdroj a foto: Arta Piešťany

REKLAMA