Úvod Bleskovky Piešťanec zriadil web, ktorý sleduje dostupnosť rúšok a respirátorov

Piešťanec zriadil web, ktorý sleduje dostupnosť rúšok a respirátorov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanec Andrej Oravec sa rozhodol, že tiež priloží ruku k dielu pri zvládnutí aktuálnej krízovej situácie. Rúška a respirátory sú aktuálne nedostupným tovarom a prehľadávanie eshopov, kde by ste ich mohli objednať zaberie množstvo času java spring. Vytvoril preto webstránku, ktorá monitoruje dostupnosť tohto sortimentu na slovenskom trhu.

„Začal som v malom s pár internetovými obchodmi a postupne pridávam tie, ktoré nájdem cez google, alebo mi linky pošle niekto známy, či rodina Download an earlier version of Chrome. Momentálne som narazil na možnosti hostingu, takže to riešim, ale postupne budem pridávať do sledovania aj ďalšie obchody,“ vysvetľuje aktuálnu situáciu A 지포스 그래픽카드 다운로드. Oravec, ktorý sa profesne venuje správe eshopu s hračkami a tvorbe webstránok.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Jeho web i-shops.sk aktuálne monitoruje stav zásob respirátorov a rúšok približne na päťdesiatich slovenských eshopoch logitech webcam. Aktualizácia databázy prebieha každých desať minút. Podľa A. Oravca ľudí služba celkom zaujala a v jednom momente ich je na stránke online aj tri stovky exid hot pink mp3.

Ak chcete pomôcť, alebo máte nápad ako veci vylepšiť, môžete písať na andrej@oravec.sk.

-th- Grafika: i-shops.sk

REKLAMA