Úvod Bleskovky Koronavírus: Slováci zo zahraničia čakajú na testy v karanténnom centre v Piešťanoch

Koronavírus: Slováci zo zahraničia čakajú na testy v karanténnom centre v Piešťanoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Podľa článku zverejneného v stredu 18. marca Denníkom N skupina Slovákov, ktorá sa vracala zo zahraničia čaká na testy na COVID-19 v karanténnom centre v Piešťanoch tif viewer. Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky má v Piešťanoch viacero objektov spravovaných Centrom účelových zariadení.

Vracajúcich sa Slovákov umiestnili v Hoteli Signál neďaleko Sĺňavy Wilbis download. Vedúca zariadenia sa pre média odmietla vyjadrovať s tým, že informácie môže poskytnúť iba tlačové oddelenie Ministerstva vnútra SR. Pracovníci tlačového oddelenia na telefonickú otázku ohľadom zriadenia karanténneho centra nevedeli odpovedať a odporučili pýtať sa emailom google apps for android 4.3. Na otázky vraj odpovedajú priebežne, avšak kedy sa k odpovedi dostanú, nevedeli povedať. Aktualizácia 19.3.2020 18:50 h: Tlačové oddelenie Ministerstva vnútra SR potvrdilo, že  zariadení je v karanténe 80 ľudí Mac Terminal. Ďalšie informácie neposkytlo.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na otázku či má vedomosť o zriadení karanténneho centra v Piešťanoch piešťanská mestská polícia jej aktuálny šéf Peter Gogol neodpovedal a odporučil pýtať sa kompetentných pracovníkov Mesta Piešťany 으뜨거따시 스폰서 다운로드. Vedúca kancelárie primátora Drahomíra Moretová sa k situácii tiež momentálne nevyjadrila a odporučila pýtať sa ministerstva vnútra.

Z dobre informovaného zdroja sa nám však podarilo zistiť, že v Hoteli Signál sú momentálne umiestnení v karanténe Slováci, ktorí sa vracali domov zo zahraničia cez Maďarsko a Českú republiku. Majú tu podstúpiť povinnú štrnásťdňovú karanténu pričom priestor zariadenia neopustia. 

Obyvatelia z lokality videli prísť dnes ráno autobus, ktorý priviezol ľudí do karantény, za sprievodu troch policajných áut. Pri vystupovaní ľudí asistovali zdravotníci v špeciálnom vybavení. Aktuálne je lokalita pod dohľadom polície.

Kapacita hotela pre rekreačné účely je viac ako 35 izieb s 90 stálymi lôžkami. Detailnejšie informácie prinesieme po vyjadrení jednotlivých kompetentných inštitúcií.

-th- Ilustr. foto: www.visitpiestany.sk

REKLAMA