Úvod Bleskovky Mesto ďakuje darcom za vlastnoručne ušité ochranné rúška

Mesto ďakuje darcom za vlastnoručne ušité ochranné rúška

초무투전 다운로드

Mesto Piešťany zverejnilo začiatkom týždňa výzvu, v ktorej prosí miestne firmy a podnikateľov k zabezpečeniu ochranných rúšok či respirátorov pre potreby opatrovateľky a dobrovoľníkov, ktorí budú zabezpečovať nákupy u osamelých seniorov orbit or beat 다운로드. Dnes samospráva zverejnila poďakovanie viacerým ľuďom, ktorí ušili a dodali ich pre potreby úradu.

„Mestský úrad Piešťany srdečne ďakuje všetkým darcom, ktorí mestskému úradu v tomto týždni darovali nemalé množstvo vlastnoručne ušitých ochranných rúšok Download the day you accidentally found it. Vami darované rúška posielame do Zariadení sociálnych služieb a sú určené pre ochranu klientov, opatrovateliek a personálu,“ poďakovali na sociálnych sieťach predstavitelia úradu Spider Lily.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici

„Veľká vďaka patrí Kristíne Schott Žemlovej, pani Zuzane Ruskovej, pani Alžbete Remeňovej, členke Patchworku pani Eliášovej, pani Petrášovej z Trnavskej arcidiecéznej charity, dobrovoľníkom organizovaných pod pánom Miroslavom Berešom, pani Pavle Kublovej a pani Lucii Šebejovej Spigot. Všetci si uvedomujeme, aká je momentálna situácia s ochrannými rúškami a o to viac si túto pomoc vážime,“ informovala samospráva. .

-red- Zdroj a foto: FB Mesto Piešťany

REKLAMA