Úvod Aktuality Zomrela dlhoročná riaditeľka cirkevného gymnázia Monika Melicháčová

Zomrela dlhoročná riaditeľka cirkevného gymnázia Monika Melicháčová

V pondelok 7. januára po ťažkej chorobe zomrela Monika Melicháčová, dlhoročná riaditeľka Gymnázia sv. Michala Archanjela v Piešťanoch 너의 이름은 더빙 다운로드. Rodina sa s ňou len v úzkom kruhu rozlúči už zajtra. V pondelok 21. januára o 16:00 h sa uskutoční zádušná svätá omša, kde sa môže prísť rozlúčiť širší okruh priateľov a známych 정령왕 엘퀴네스 다운로드.

Monika Melicháčová počas osláv dvadsiateho výročia Gymnázia sv song as a minus. Michala Archanjela s nedávno zosnulým bývalým riaditeľom Gymnázia Pierra de Coubertina Ivanom Luknárom

Monika Melicháčová pôsobila na Gymnáziu sv it to GomPro. Michala Archanjela od jeho založenia v roku 1992. Bola učiteľkou angličtiny a slovenčiny. V roku 2000 stala jeho riaditeľkou. Okrem pedagogickej činnosti sa snažila o zlepšovanie technického a materiálneho zázemia školy.  Pod jej vedením na škole prebiehal bohatý a pestrý program jednak v oblasti študentských výmien, ale i spoznávania krajín a miest, ako aj v športovej oblasti a podpore tradícií školy Frog King Snow.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

„Nebola odmeranou riaditeľkou, ktorá manažuje chod školy, ona svojich študentov poznala, zaujímala sa o to, čo prežívajú, čím žijú a čo ich trápi a tešila sa z ich úspechov,“ spomínajú bývalí študenti i kolegovia z pedagogického zboru.

Po ukončení pôsobenia na gymnáziu sa venovala práci školskej inšpektorky.

Česť jej pamiatke!

-red- Foto: FB MM, -mp-

REKLAMA