Úvod Aktuality Zmeny vo vedení kúpeľov potvrdené. Kto ich bude viesť?

Zmeny vo vedení kúpeľov potvrdené. Kto ich bude viesť?

REKLAMA

Zmeny vo vedení spoločnosti Slovenské liečebné kúpele Piešťany a informáciu o odvolaní vedenia spoločnosti potvrdil minulý týždeň nový obchodný riaditeľ Petr Hlaváč Lithingin. Generálny riaditeľ Christian Josef Schöpf skončil k 31. marcu tohto roka.

Petr Hlaváč počas komunikácie s novinármi vrámci stretnutia predsedov parlamentov V4 a Beneluxu, ktoré sa konalo minulý týždeň v Piešťanoch.

Podľa Petra Hlaváča do výberu nového generálneho riaditeľa bude túto funkciu dočasne vykonávať Frank Halmos Yokai Watch game. Ten pôsobí v rámci Danubius Hotels Group ako prevádzkový riaditeľ hotelov skupiny cez manažérsku s.r.o. Arisende. Arisende, ktorá vznikla v roku 2016, manažuje 25 kúpeľných hotelov v Čechách, Maďarsku, na Slovensku, v Rumunsku a vo Veľkej Británii 길소뜸 다운로드. Členmi jej štatutárnych orgánovLev Novobilský, Mark Hennebry, Mark Gibbor, Alexei James Schreier a Pevel Říha, teda viacerí ľudia prepojení tiež v rámci štruktúr Slovenských liečebných kúpeľov a.s 윈도우 10 부트캠프 드라이버 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Z Arisende prišiel do Piešťan aj končiaci riaditeľ Christian Josef Schöpf. V tejto spoločnosti pôsobil aj Michael G. Hudritsch, ktorý v Piešťanoch rovnako pred časom skončil. 

Post obchodného riaditeľa zastáva niekoľko týždňov Petr Hlaváč Shindoriko Printer Driver. Ten predtým rok pôsobil vo funkcii regionálneho obchodného koordinátora Mozart Hotel Group. Pracoval tiež v pražskom kongresovom centre Hollyday Inn, či ako generálny manažér Bristol Group Karlove Vary League of Legends pbe.

Podľa našich informácií sú za zmenami hospodárske výsledky spoločnosti a dôsledky rozhodnutí manažmentu v obsadenosti kúpeľov. Slovenské liečebné kúpele Piešťany podávajú daňové priznanie každoročne až k júnovému termínu, takže z verejne dostupných zdrojov sa výsledky hospodárenia dozvieme až v lete Goodnote Gullible Download.

-th-

REKLAMA