Úvod Aktuality Zmeny vo vedení kúpeľov potvrdené. Kto ich bude viesť?

Zmeny vo vedení kúpeľov potvrdené. Kto ich bude viesť?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zmeny vo vedení spoločnosti Slovenské liečebné kúpele Piešťany a informáciu o odvolaní vedenia spoločnosti potvrdil minulý týždeň nový obchodný riaditeľ Petr Hlaváč Lithingin. Generálny riaditeľ Christian Josef Schöpf skončil k 31. marcu tohto roka.

Petr Hlaváč počas komunikácie s novinármi vrámci stretnutia predsedov parlamentov V4 a Beneluxu, ktoré sa konalo minulý týždeň v Piešťanoch.

Podľa Petra Hlaváča do výberu nového generálneho riaditeľa bude túto funkciu dočasne vykonávať Frank Halmos Yokai Watch game. Ten pôsobí v rámci Danubius Hotels Group ako prevádzkový riaditeľ hotelov skupiny cez manažérsku s.r.o. Arisende. Arisende, ktorá vznikla v roku 2016, manažuje 25 kúpeľných hotelov v Čechách, Maďarsku, na Slovensku, v Rumunsku a vo Veľkej Británii 길소뜸 다운로드. Členmi jej štatutárnych orgánovLev Novobilský, Mark Hennebry, Mark Gibbor, Alexei James Schreier a Pevel Říha, teda viacerí ľudia prepojení tiež v rámci štruktúr Slovenských liečebných kúpeľov a.s 윈도우 10 부트캠프 드라이버 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Z Arisende prišiel do Piešťan aj končiaci riaditeľ Christian Josef Schöpf. V tejto spoločnosti pôsobil aj Michael G. Hudritsch, ktorý v Piešťanoch rovnako pred časom skončil. 

Post obchodného riaditeľa zastáva niekoľko týždňov Petr Hlaváč Shindoriko Printer Driver. Ten predtým rok pôsobil vo funkcii regionálneho obchodného koordinátora Mozart Hotel Group. Pracoval tiež v pražskom kongresovom centre Hollyday Inn, či ako generálny manažér Bristol Group Karlove Vary League of Legends pbe.

Podľa našich informácií sú za zmenami hospodárske výsledky spoločnosti a dôsledky rozhodnutí manažmentu v obsadenosti kúpeľov. Slovenské liečebné kúpele Piešťany podávajú daňové priznanie každoročne až k júnovému termínu, takže z verejne dostupných zdrojov sa výsledky hospodárenia dozvieme až v lete Goodnote Gullible Download.

-th-

REKLAMA