Úvod Aktuality Kúpele Piešťany- majitelia odvolali celé vedenie

Kúpele Piešťany- majitelia odvolali celé vedenie

REKLAMA

Podľa našich informácií odvolali majitelia Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany celé vedenie spoločnosti, na čele ktorého stál Christian Josef Schöpf. Na prvú polovicu marca je zvolané zasadnutie orgánov spoločnosti, kde by sa mala riešiť vzniknutá situácia. Kúpele zatiaľ oficiálne túto informáciu nepotvrdili.

Christian Schöpf počas príhovoru vrámci Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny

Na poste vedenia Slovenských liečebných kúpeľov je to tak ďalšia pomerne rýchla zmena, po dlhšie trvajúcom pôsobení Klausa Pilza. Ten viedol spoločnosť od roku 2005 do roku 2014.

Soltec Job

Po ňom sa na čelo firmy postavil ekonomický riaditeľ Viliam Mikuláš, ktorý bol odvolaný v roku 2017.  Spoločnosť potom dočasne viedol bývalý dlhoročný ekonomický riaditeľ a člen predstavenstva Emanuel Paulech. V druhej polovici roka 2017 sa stal generálnym riaditeľom Christian Josef Schöpf.

Pod jeho vedením piešťanské kúpele zdvihli cenu niektorých služieb a ubytovania. Rovnako znížili marže cestovným kanceláriam a sprostredkovateľom, čo vyvolalo vlnu nevôle. Výsledkom je podľa našich informácií, že cestovné kancelárie majú momentálne polovičný počet klientov ako v minulosti a kúpele tak nedostatok hostí.

-th-

REKLAMA