Úvod Aktuality Kúpele Piešťany- majitelia odvolali celé vedenie

Kúpele Piešťany- majitelia odvolali celé vedenie

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Podľa našich informácií odvolali majitelia Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany celé vedenie spoločnosti, na čele ktorého stál Christian Josef Schöpf Download Chrome NewTab. Na prvú polovicu marca je zvolané zasadnutie orgánov spoločnosti, kde by sa mala riešiť vzniknutá situácia. Kúpele zatiaľ oficiálne túto informáciu nepotvrdili 웰컴 투 사우스 다운로드.

Christian Schöpf počas príhovoru vrámci Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny

Na poste vedenia Slovenských liečebných kúpeľov je to tak ďalšia pomerne rýchla zmena, po dlhšie trvajúcom pôsobení Klausa Pilza Download chrome flash files. Ten viedol spoločnosť od roku 2005 do roku 2014.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Po ňom sa na čelo firmy postavil ekonomický riaditeľ Viliam Mikuláš, ktorý bol odvolaný v roku 2017.  Spoločnosť potom dočasne viedol bývalý dlhoročný ekonomický riaditeľ a člen predstavenstva Emanuel Paulech man who became the King of the Light Sea. V druhej polovici roka 2017 sa stal generálnym riaditeľom Christian Josef Schöpf.

Pod jeho vedením piešťanské kúpele zdvihli cenu niektorých služieb a ubytovania Download The Browman. Rovnako znížili marže cestovným kanceláriam a sprostredkovateľom, čo vyvolalo vlnu nevôle. Výsledkom je podľa našich informácií, že cestovné kancelárie majú momentálne polovičný počet klientov ako v minulosti a kúpele tak nedostatok hostí Hancom Taza Practice 2019.

-th-

REKLAMA