Connect with us

Aktuality

Klaus Pilz odchádza z piešťanských kúpeľov

Published

on

Reklama

Generálny riaditeľ Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany odchádza podľa vedenia spoločnosti na základe vzájomnej dohody. Firmu viedol od roku 2005. Meno jeho nástupcu zatiaľ nie je známe.

pilz2

Reklama

REKLAMAPNKYPEGO

Dohady o odchode dlhoročného generálneho riaditeľa potvrdili kúpele v stručnom stanovisku: „Vedenie spoločnosti SLKP, a.s. chce potvrdiť, že po vzájomnej dohode generálny riaditeľ SLKP, a.s. pán Klaus Pilz opustí spoločnosť ku dňu 30.9.2014. Taktiež chceme informovať, že neplánujeme žiadne zmeny spoločníkov alebo akcionárskej štruktúry.“

Reklama

Stanovisko poslali médiám v mene Leva Novobilského, predsedu predstavenstva a Marka Hennebryho, člena predstavenstva SLKP. Lev Novobilský je podľa nepotvrdených informácií poverený dočasným riadením kúpeľov. O odchode Klausa Pilza mal s doterajším generálnym riaditeľom sám rokovať. Lev Novobilský zároveň vedie kúpele Mariánské Lázně, ktorých väčšinovým akcionárom je rovnako ako v Piešťanoch Danubius Hotels Group.

Klaus Pilz pôsobil v Piešťanoch od septembra 2005. Predtým bol generálnym riaditeľom Austria Hotels International v Českej republike a pracoval aj na manažérsych postoch v hotelových reťazcoch v USA a Rakúsku.

 (red)

REKLAMA

pnky_1-ab-contact-sept

Populárne články