Úvod Aktuality Klaus Pilz odchádza z piešťanských kúpeľov

Klaus Pilz odchádza z piešťanských kúpeľov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Generálny riaditeľ Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany odchádza podľa vedenia spoločnosti na základe vzájomnej dohody google files. Firmu viedol od roku 2005. Meno jeho nástupcu zatiaľ nie je známe.

pilz2

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

REKLAMAPNKYPEGO

Dohady o odchode dlhoročného generálneho riaditeľa potvrdili kúpele v stručnom stanovisku: „Vedenie spoločnosti SLKP, a.s 오디널 스케일 다운로드. chce potvrdiť, že po vzájomnej dohode generálny riaditeľ SLKP, a.s. pán Klaus Pilz opustí spoločnosť ku dňu 30.9.2014. Taktiež chceme informovať, že neplánujeme žiadne zmeny spoločníkov alebo akcionárskej štruktúry.“

Stanovisko poslali médiám v mene Leva Novobilského, predsedu predstavenstva a Marka Hennebryho, člena predstavenstva SLKP 신구미호 다운로드. Lev Novobilský je podľa nepotvrdených informácií poverený dočasným riadením kúpeľov. O odchode Klausa Pilza mal s doterajším generálnym riaditeľom sám rokovať spss 25. Lev Novobilský zároveň vedie kúpele Mariánské Lázně, ktorých väčšinovým akcionárom je rovnako ako v Piešťanoch Danubius Hotels Group resident registration copy.

Klaus Pilz pôsobil v Piešťanoch od septembra 2005. Predtým bol generálnym riaditeľom Austria Hotels International v Českej republike a pracoval aj na manažérsych postoch v hotelových reťazcoch v USA a Rakúsku Free Sdoku.

 (red)

REKLAMA

pnky_1-ab-contact-sept

REKLAMA