Connect with us

Aktuality

Muža, ktorý brutálne útočil na Bodone, už chytili

Published

on

Reklama

Iba 15-ročné dievča má ťažké zranenia, s ktorými ho do nemocnice v Bratislave previezol záchranársky vrtuľník. Podozrivý (24 r.) je momentálne v cele policajného zaistenia. Bude sa zodpovedať z toho, že v nedeľu 7. septembra podvečer zaútočil na dve ženy mimoriadne brutálnym spôsobom.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Reklama

REKLAMAPNKYPEGO

Podľa svedkov najprv veľkou rýchlosťou preletel cez parkovisko pri azylovom dome Domum na ulici Bodona. Dievča autom pritlačil o bránu, čím mu spôsobil ťažké zranenia. Následne vytiahol vidly, ale do cesty sa mu postavila matka obete, ktorá taktiež utrpela zranenia.

Reklama

Muž potom na Škode Pick-up ušiel smerom do centra mesta, kde auto s hlohovskou poznávacou značkou odstavil neďaleko sochy Barlolámača.

„Polícia vyšetruje okolnosti, za ktorých došlo včera poobede k zraneniu dvoch žien na Ulicu Bodona v Piešťanoch. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre podozrenie z ťažkej ujmy na zdraví. Muža podozrivého z útoku policajti po incidente zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia,“ informovala policajná hovorkyňa Mária Linkešová. Dodala, že z dôvodu možného zmarenia vyšetrovania poskytne ďalšie informácie o prípade neskôr.

(red)

REKLAMA

pnky_1-ab-contact-sept

Populárne články