Úvod Aktuality Zločincov pomôže vypátrať nový web. Za odhalenie niektorých je vypísaná odmena

Zločincov pomôže vypátrať nový web. Za odhalenie niektorých je vypísaná odmena

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Najhľadanejších páchateľov trestných činov v Európe môžete pomôcť vypátrať vďaka novej webovej stránke eumostwanted.eu Hancom Office 2007. Sieť pracovísk cieleného pátrania ENFAST združujúca polície 28 členských štátov Európskej únie, Europol, Interpol, Amerických šerifov a vyšetrovateľov Nórska i Švajčiarska, chce touto cestou dolapiť unikajúcich zločincov 나쁜녀석들 악의도시 다운로드. Medzi hľadanými je aj niekoľko Slovákov a ak by ste pomohli s odhalením niektorých z osôb, ktoré unikajú pred spravodlivosťou, neminie vás štedrá odmena Java 7 64-bit.

Vďaka webovej stránke je široká verejnosť informovaná o pátraní po medzinárodne hľadaných zločincoch Európy, obvinených alebo odsúdených za najzávažnejšiu trestnú činnosť alebo z terorizmu Download Detective Conan. Na činnosti tímov sa vďaka novej stránke bude môcť teraz podieľať každý, a to poskytnutím informácií k hľadaným, hoci aj anonymne.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Internetová stránka www.eumostwanted.eu s najhľadanejšími osobami v Európe je vôbec prvou iniciatívou prezentovať takýto zoznam na paneurópskej úrovni 미드 식스 다운로드. Dostupná je v 17 jazykoch a prináša informácie o najhľadanejších zločincoch Európy, vrátane niekoľkých Slovákov.

-lt/Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky-

REKLAMA