Connect with us

Aktuality

Zločincov pomôže vypátrať nový web. Za odhalenie niektorých je vypísaná odmena

Published

on

Reklama
Reklama

Najhľadanejších páchateľov trestných činov v Európe môžete pomôcť vypátrať vďaka novej webovej stránke eumostwanted.eu. Sieť pracovísk cieleného pátrania ENFAST združujúca polície 28 členských štátov Európskej únie, Europol, Interpol, Amerických šerifov a vyšetrovateľov Nórska i Švajčiarska, chce touto cestou dolapiť unikajúcich zločincov. Medzi hľadanými je aj niekoľko Slovákov a ak by ste pomohli s odhalením niektorých z osôb, ktoré unikajú pred spravodlivosťou, neminie vás štedrá odmena.

Vďaka webovej stránke je široká verejnosť informovaná o pátraní po medzinárodne hľadaných zločincoch Európy, obvinených alebo odsúdených za najzávažnejšiu trestnú činnosť alebo z terorizmu. Na činnosti tímov sa vďaka novej stránke bude môcť teraz podieľať každý, a to poskytnutím informácií k hľadaným, hoci aj anonymne.

Internetová stránka www.eumostwanted.eu s najhľadanejšími osobami v Európe je vôbec prvou iniciatívou prezentovať takýto zoznam na paneurópskej úrovni. Dostupná je v 17 jazykoch a prináša informácie o najhľadanejších zločincoch Európy, vrátane niekoľkých Slovákov.

-lt/Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky-

Reklama

Populárne články