Úvod Aktuality Zločincov pomôže vypátrať nový web. Za odhalenie niektorých je vypísaná odmena

Zločincov pomôže vypátrať nový web. Za odhalenie niektorých je vypísaná odmena

REKLAMA

Najhľadanejších páchateľov trestných činov v Európe môžete pomôcť vypátrať vďaka novej webovej stránke eumostwanted.eu Hancom Office 2007. Sieť pracovísk cieleného pátrania ENFAST združujúca polície 28 členských štátov Európskej únie, Europol, Interpol, Amerických šerifov a vyšetrovateľov Nórska i Švajčiarska, chce touto cestou dolapiť unikajúcich zločincov 나쁜녀석들 악의도시 다운로드. Medzi hľadanými je aj niekoľko Slovákov a ak by ste pomohli s odhalením niektorých z osôb, ktoré unikajú pred spravodlivosťou, neminie vás štedrá odmena Java 7 64-bit.

Vďaka webovej stránke je široká verejnosť informovaná o pátraní po medzinárodne hľadaných zločincoch Európy, obvinených alebo odsúdených za najzávažnejšiu trestnú činnosť alebo z terorizmu Download Detective Conan. Na činnosti tímov sa vďaka novej stránke bude môcť teraz podieľať každý, a to poskytnutím informácií k hľadaným, hoci aj anonymne.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
PN Taxi

Internetová stránka www.eumostwanted.eu s najhľadanejšími osobami v Európe je vôbec prvou iniciatívou prezentovať takýto zoznam na paneurópskej úrovni 미드 식스 다운로드. Dostupná je v 17 jazykoch a prináša informácie o najhľadanejších zločincoch Európy, vrátane niekoľkých Slovákov.

-lt/Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky-

REKLAMA